Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, jártok még ilyen...

Lányok, jártok még ilyen hidegben harisnya-rövidnadrág kombinációban? Vagy már túl hideg van ehhez szerintetek?

Figyelt kérdés
Én még simán felveszem :D igaz,2 harisnyával, de nem tudom, annyira nem fázok :D Ti?
2010. nov. 29. 19:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

köszia választ: )

és jobbulást : )

2010. dec. 3. 16:06
 12/18 anonim ***** válasza:
én ma is abban voltam....mondjuk 2 vastag harisnya volt rajtam:D szal nem volt hidegebb mint egy farmer:D
2010. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2 harisnyát veszek fel (vastagat) és akkor nem fázok úgy. A barátnődet sajnálom, de van különbség a 2 között... Inkább hordok harisnyát miniruhával,vagy szoknyával bulikban, mint egész télen olyan kabátot viselni, amiben kint van a hasam, derekam...
2010. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem már ne vegyél fel ilyesmit. Ha csak nem autóval jársz ajtótól ajtóig, de gondolom, nem ez a helyzet. Hosszú nadrágban (esetleg hosszú szoknyában) is lehet jól kinézni.
2010. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én kb. térdig érő szoknyát (sok alsószoknyásat) szoktam hordani. Sosem szeretek nadrágot venni, úgyhogy télen-nyáron szoknyában vagyok többnyire. 2 harisnyát szoktam én is venni, nem fázok:)
2010. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az énektanárunk ilyen plázacica aztán farmerszoknyát hord színes nejlonharisnyával..
2010. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

: D

Ma már énis nadrágban voltam, sőt ha ez a hideg ilyen marad, veszek alá egy harisnyát is : D pedig alapvetően sosem fázok :D

2010. dec. 3. 20:41
 18/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm, már egészen jól vagyok....
2010. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!