Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, jártok még ilyen...

Lányok, jártok még ilyen hidegben harisnya-rövidnadrág kombinációban? Vagy már túl hideg van ehhez szerintetek?

Figyelt kérdés
Én még simán felveszem :D igaz,2 harisnyával, de nem tudom, annyira nem fázok :D Ti?
2010. nov. 29. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
300 denes harisnyában nemigen fázok
2010. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nekem most egy 100 denes van :D alá kellett azért vennem egy vékonyabbat... 300 denest hol lehet venni? :O
2010. nov. 29. 19:34
 3/18 anonim ***** válasza:

ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ hát pl. Szegeden:)

Nagyobb áruházakban biztos van.

2010. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Aha, én hordok csizmával, mondjuk nem minden nap, de amikor nem épp a leghidegebb napok vannak.
2010. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem nem rövidnadrág, hanem tért fölé érő szoknya, de szerintem nincs túl hideg..... mármint hogyha egy vékonyabbat veszel egy vastagabb alá....... de lehet, hogy csak én érzem így, mert egész nap kocsival járkálok mindenhova.....

14/L

2010. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

nem értem miért kell télen rövidnadrágot meg szoknyát hordani? bár mindenki saját magával cseszik ki..persze lehet nem fáztok úgyis később jön ez ki.

azért mert a magazinokba azt nyomják mennyire divatos a rövidnaci télen stb..jah csak hogy azt nem olyan nőknek találták ki akik gyalogolnak, buszoznak, metróznak stb.

barátnőm télen mindig kiskabátot hordott rövid pulcsi stb has kilegyen...most 26 évesen leállt az egyik veséje.... szóval hajrá vegyétek csak fel..

2010. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

pf : D

nem néztem divatmagazint soha. egyszerűen tetszik

2010. nov. 30. 18:51
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
de a legtöbben azért veszik fel....
2010. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Oké, de miért kell általánosítani? : D

Mindegy. Köszi : D

2010. dec. 1. 16:20
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én MINDIG, MINDENHOVA kocsival járok, 3 harisnyában. De most elkaptam valamit és beteg vagyok, ezért nadrágban járok, de amikor már havazik (és most az van) akkor nadrágba járok..... most már.....
2010. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!