Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem megy mostanában...

Miért nem megy mostanában annyira a Teszvesz?

Figyelt kérdés
Ti is nehezebben tudtok most eladni, vagy csak én tettem fel olyan cuccokat, amire senkinek nincs szüksége? Kevesen látták eddig az aukcióimat, de ötletem nincs, mit kéne kiemelni. Ti hogy szoktátok?
2010. nov. 11. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
NEm vagyok eladó, és igazán vevőnek se mondanám magam, de soktam nézelődni. A színvonal iszonyatos. Csupa gagyi és hamisítvány van meghirdetve. Az ebayen jobb dolgokat találok és legtöbbször még shippinggel együtt is olcsóbban kijön. Ebayen meg nem véletlen vannak a magyarok persona non grata listán, mivel megbízhatatlan csalók. Az eladók pláne, azért vevőket legtöbb helyen elfogadják.
2010. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szeptemberben iskolakezdés, októberben egy kicsit fellendült, nov-ben halottak napja, decemberben karácsony. Másra kell a pénz :D

Én is Teszveszezek, szerintem nem olyan vészes... ötödike és tizenötödike között licitálnak a legtöbben, gondolom, a fizetések miatt.

Próbáld meg részletezni a termékleírást, jobb képeket feltenni, legrosszabb esetben kiemelni... bár annak is felment most az ára :-/


Akinek meg nem tetszik az ottani minőség, menjen és vegye meg butikban 5x annyiért... :D

L,20

2010. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pont emiatt nem értem, így olcsóbban kijönnének, én is inkább Teszveszen vásárolok most. Mindegy végülis, majdcsak elmennek a cuccok :)
2010. nov. 11. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is teszveszezek, jó ideje nem tudok eladni semmit, mert nem kell senkinek:-S
2010. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobban megy a Vatera, ez a tapasztalat.
2010. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!