Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 2010-2011-es télre milyen...

A 2010-2011-es télre milyen színű csizmát vettetek, milyen színben és melyik boltban vettétek?

Figyelt kérdés

Idei téli csizmátok színe, fazon, és a vásárlásának helye?

Köszi


2010. nov. 11. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy barna, forditottbőr, gyűrött szárú csizmát vettem, de még tavaly, tél végén. Idén nem fogok mást venni :))
2010. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én imádom a klasszikus feketét, csak az van. Lakkos, velúr, műbőr (valódit elvből nem), magas- és laposabb sarkúak vannak otthon. Ja, meg most vettem múlt héten egy bőr-hatású fehéret, mert nagyon megtetszett. Miskolcon vettem, gondolom, a Te kérdésed egy fővárosi boltra vonatkozott.


Viszont a tavalyi színes leopárd- meg hasonló mintájú gumicsizmáktól hideglelést kaptam. Az már az a kategória, amikor semmi normálisat nem tudnak kitalálni, de muszáj valamivel beetetni a divatmajmokat.

2010. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még csak keresgélek, de fekete lesz (az ideális olyan, hogy középmagas, vastagabb sarka van, sima vmi kis rafinériával :), műbőr/bőr).
2010. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Pont olyan csizmát vettem, mint ahogy leírtad, hogy Te milyet szeretnél.
2010. nov. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!