Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az vagány egy csajban, ha van...

Az vagány egy csajban, ha van tetkója, esetleg piercingje, vagy hogy úgy hátrahajlítja simán az ujjait hogy másnak az már eltörne, vagy úgy ropog a nyaka mint a tüzifa, sok gyógymasszőr is megirigyelhetné a technikáját?

Figyelt kérdés

És vagány a nőies bakancs, vagy tornacsuka, combig érő zokni, márkás cuccok (Philip Russel, Nike, Adidas ruhák)

Tom Tailor, Blue Sight, Jet Femme (Avon) parfümöket használ

+ sötét bordó körömlakk a lábon

hangjegyes zokni, motoros és hosszú farmer jacky


2010. nov. 9. 15:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

16:28 vagyok


mint írtam én teljesen Mayo párti vagyok!

De mégis 18:18as te ki a francnak képzeled itt magad, hogy ilyeneket írogatsz a kérdezőnek???? Miért kell sértegetni? Ki vagy te mi???

Egy beképzelt faszarági kis p.na, kíváncsi lennék hány éves vagy! mert eszed az nem sok látom!


Mindenkinek saját szuvenír joga, hogy mit vesz fel és mi tetszik neki. oké, hogy van véleményed, de azt elő lehet adni egy emberibb stílusban is.


de jó is, hogy írtál: tessék válaszolók, na itt egy SZÁNALOM!!! ::D:D

2010. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

NEM!!!


Inkább legyen valakinek SAJÁT és EGYÉNI stílusa, minthogy olyan úgynevezett "vagányakaroklenni" legyen.

2010. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

kösz az uccsó hozzászólónak, akik sértegetik am ásikat főleg ismeretlenül, azok nem leégedettek saját magukkal, mindenre ésm indenkire irigyek, versengenek másokkal, és mások hibájával próbálják palástolni a saját hibájukat, vagy hiányosságukat. Ettől lesznek boldogak, mert semmit nem tudnak felmutatni, lelki szegény emberek, és észre sem veszik, hogy ezzel a primitív dumával saját magukat minősítik le. Ráadásul még fogalmazni, meg írni sem tudnak. De nem fikázom őket, mert a végén még én is ilyen leszek, mint azok, akiknek a viselkedését elvetem. De nem veszem a lelkemre az ilyen rosszindulatú alakok véleményét, mert tudom, hogy nem őszinte, csak az indulat és az érdek beszél belőlük, figyelik mások hogyan reagálnak minderre. :)

Amúgy nem hordok márkás holmit, csak ha jól néz ki és ha olcsón turizom, esetleg ajándékba kapom, vagy öröklöm. Nekem nem az a fontos, én spórolós vagyok, de csini cuccaim vannak. Amúgy a bakancsot lehet hordani télen, jó meleg, és vannak elegánsak is, rockereknél is divat, és neccharisnyához szexi.

Sportos ruha is lehet csini, az én párom szereti ha sportos cucc van rajtam.

Köszi a lehetőséget :)

2010. nov. 11. 18:35
 14/26 A kérdező kommentje:

Bocsi, közbe írtak, utolsó előtti hozzászólónak üzentem, és elnézést a helyesírási hibákért, de baromi gyorsan és kapkodva írok. Korán kelek, mert dolgozom és fáradt vagyok, de ez már nem ide tartozik. :)

Jóéjt

ui.: köszi a válaszokat

24/L

2010. nov. 11. 18:37
 15/26 anonim ***** válasza:

18:18. szánalmas vagy. nagyon hasonlítasz egy ismerősömre, sőt szinte biztos vagyok benne, hogy te vagy az. Pf!! :D


Hogy a kérdésre is válaszoljak: a nyakropogtatás és ujjhajlítgatás nem vagány. :) a piercingtől és a tetkótól vagánynak nézhetsz ki:)

2010. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
sosem nagyképűsködtem semmivel, inkább kevés az önbizalmam, és van aki írtózik a recsegtetéstől, valaki horrorisztikusnak tartja :) nekem muszály mert fáj a nyakam, ha nem reccsentem ki, sok gyógymasszőr is alkalmazza másokon. A vagány nem a legjobb szó erre, úgy akartam mondani, hogy érdekes, vagy idegesítő, minden porcikám ropog, de ízületeimmel nincsenek gondok, viszont elég hajlékony is vagyok miattuk.
2010. nov. 11. 18:39
 17/26 anonim ***** válasza:

ja és még egy valami főleg 18:18as leányzónak szánom (a korodra még mindig kíváncsi vagyok)


remélem le esett, hogy a kérdező 14 éves létére elég éretten gondolkodik, igazán példát vehetnél róla, mert sok korabeli lány hát.... csúnyát nem szeretnék rájuk mondani!


és attól, hogy neki tetszik a bakancs, attól még ugyanolyan jó ember, mint mások, de nálad 100szer arra már rá jöttem.


én sem vagyok híve, hogy bántsak másokat, de az ilyet mint ő, hát azért ami sok az sok.

de eléd állni már nem merne ezzel a pofátlan és neveletlen szöveggel csak itt nagy a szája. én biztos, hogy úgy le verném, hogy egy hétig nem térne észhez, nem azért, mert agresszív vagyok, hanem mert egyszerűen undorítóak az ilyen emberek::S:S


ez megy ma sajnos:( ettől érzik jól magukat az emberek, ha bánthatnak másokat, és ezt nagyon UTÁLOM


MA 18:30 voltam 22L

2010. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
szia válaszoló, köszönöm :)
2010. nov. 11. 19:11
 19/26 Szandra28 válasza:

Hát ha jol érzed magad a bőrödbe meg ezt is mutatod akk tök vagány vagy..

am énis tudom hajlítgatni az ujjaimat, de nem mindenki szereti szval ezzel ne nagyon dicsekedj:)

De a tetko meg az ilyenek rendben vannak, ja és a pc-d nemtudom hol van de remélem nem valami extrém helyen mármint az arcodon.

2010. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

az arc az nem extrém hely, a nemi szerv az extrém hely meg a mellbimbó :)

inkább arcon szeretem mint máshová, volt szemöldökbe, ajakba, fülbe, most szeretnék szemöldökbe megint meg köldökbe

de a piercingjeim nem egy időbe voltak, hanem külön külön, nagyon jól állnak :)

2010. nov. 12. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!