Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék ilyen nadrágot venni?

Hol tudnék ilyen nadrágot venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom, hogy melyik témakörbe kellett volna irnom de ezt találtam a legmegfelelőbbnek.

Kb.2 hét múlva leszek 13 éves és szeretnék magamnak egy csőnadrágot ami kockás VAGY koptatott famert vagy épp nem koptatott farmert:D:D.A lényeg hogy ne legyen 5.000- Ft felett az ára mert az ikertesóm is ennyiért kapott felsőrészt és igy fair.

Néztem már a C&A-ba de ott a gyerek részlegen már semmi se jó rám..:( Igy hát lementem a nőire de ott meg csak 8.000 forintért volt olyan ami nekem tetszett volna.

Invázióba meg csak 31-es méretig vannak csőnacik nekem meg pont a 32-es jó rám..

Köszi előre is a válaszaitokat:D


És igy lementem a felnőtt részlegre de ott


2010. nov. 6. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj be egy kínaiba... tonnaszámra van csőnadrág, koptatott nem koptatott, kockás, csíkos stb....és kb mind olyan 3500 4000 körül vannak és neked még nem is fontos, hogy évekig kitartson, mert úgyis nőni fogsz....

Persze ezzel nem azt mondom, hogy két hét után kidobhatod, hanem így is sokáig bírja. Nekem van egy kínai gatyám ami lassan már 5 éves! :) nah jó 4 és fél...

2010. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi:):)

De én valahogy nem szeretem a kínait.De persze egy jó pár cuccom van onnét ami télleg jó:)))

De végül elmentünk egy másik c&a-ba és ott tonna számra voltak jobbnál jobb nacik jó áron:D

Ami ráadásul 170-es gyerek méretbe..Nagyon örülök!

És továbbra is nagyon szivesen várom a válaszokat!

Az elsőnek még egyszer köszönöm:):)

2010. nov. 6. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
32-es nadrágmérettel miért akars csőnadrágot?! :O Ne haragudj, de úgy fogsz kinézni, mint egy malac...
2010. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

nem biztos hogy ugy fog kinézni mint egy malac!!

én pl 32 es méretű nadrágjaim vannak és 175 cm vagyok és szerintem nem nézek ki ugy mint egy malac .

2010. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Képzeld el hogy az Invázióba 32-es jó rám de már pl a c&a-ba a 30-as a jó..

Minden hol már jó rám.

Tegnap is egy másik c&a-ba a 170-es volt jó rám amikor a másik c&a-ba meg a 176 is kicsi volt..

Lehet hogy ahol te vásárolsz ott a 32es méret "nagy"

De szerintem nem csontkollekcióknak tervezték a csőnacit.

2010. nov. 7. 19:17
 6/6 A kérdező kommentje:

Am találtam már :))

A c&a-ba jó volt rám bőven a 170-es:))

2010. dec. 30. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!