Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miley Cyrus-nak milyen a...

Miley Cyrus-nak milyen a stílusa? Hogy tudnék úgy öltözködni mint ő? Miket vegyek? Milyen kiegészítőim legyenek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Ne hogy már arra elkényeztet pénzes barbibabára hasonlítsd magad, a mostani klipje is, nem Ő hozzá illő, hány éves is? 17? Megvehet mindent, mivel régen a kis Hannah Montánát játszotta, így be zsebelte az össze pénzt, őt rajongta az egész világ. Most meg, itt rázza a rongyot, légy önmagad, ne ilyen libákra hasonlítsd magad!!
2010. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

1. kérdés: Semmilyen... Az nem stílus! Az csak van...

2. kérdés: Ne akarj! Pont azért, mert semmilyen...

3. kérdés: Olyan cuccokat vegyél, ami NEKED áll jól, nem annak az ostoba libának!

4. kérdés: Hülye kérdés... Olyan kiegészítőt veszel fel, ami tetszik.


Zusammen: Mégis mi a francért akarsz rá hasonlítani? Egy semmilyen kis "tinibálvány", akinek a segge alá van téve minden... 3-4 év sem kell hozzá, és eltűnik a süllyesztőben, vagy egy drog és alkoholelvonón... Minddel ez van.

2010. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem!
2010. nov. 6. 12:35
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Akkor meg a gugli a barátod, mint még oly' sok esetben!

[link]

Nézd meg a képeket, oszt' válogass! Ugyanolyan, mint a legtöbb tini, semmilyen, ízléstelen, sőt, egyes képein meg úgy néz ki, mint egy 30 éves cigány asszony!

2010. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Remélem ezek segítenek :-)

2010. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem hülye vagy. Az egy ringyó!!!!!!!!!!!!

Lepontozhatsz, engem nem érdekel, akkor is elmondom a véleményem!!!!!!!

2010. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nincs stílusa :) csak követi ami éppen a divat. szóval bp-en bemész vmi plázába és mindenhol olyan cuccok vannak amiket ő hord. ez nem stílus, az "kicsit" más :D
2010. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

úgy tudom hogy a h&m-ben is vásárol, az pedig van nálunk is.:D

egyébként eddig ilyen kis "hippis" rucikat hordott (már linkeltek olyat)->pasztellszínek, barna bőr, szoknya, vintage. de most rákapott a van dolgokra. ha hasonlítani szeretnél rá akkor-> szegecses, fémes kiegészítők, ezüst és fekete ruhák, néha toll, tüll, neccharisnya.. és sminknek elég naturális. fekete (vagy barna) szemceruza, esetleg szemhéjtus, kevés, natúr színű szemhéjfesték, hogyha az alkalom megkívánja füstös szemek, szájfény, talán vörös rúzs.

és néhány link:

smink:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

régi stílus:

[link]

[link]

új stílus:

[link]

[link]

[link]

[link]

remélem tudtam segíteni!:)

2010. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]


itt külön vannak szedve a ruhái.

paparazzi képek, koncert ruhái stb.

remélem tudtam segíteni:)

2011. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!