Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lesznek közönségesek a...

Mitől lesznek közönségesek a magyar lányok?

Figyelt kérdés

Azért hozam létre ezt a témát mert szeretném ha segítenétek összegyűjteni azokat az öltözködési,viseleti szokásokat amitől közönségesek,k.rvásak a magyar csajok.


Néhány észrevétel:


pofavas

szemöldöktetkó

ribancrendszám

nagy sárgaréz karikafülbevaló

hegyesorrú tűsarkúcsizma

...


Nektek mit jut még eszetekbe?

Várom észrevételeiteket!


2010. nov. 5. 14:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Csillogós cuccok.

Cicanadrág. Könyörgök, ez semmivel sem másabb, mintha egy vastagabb harisnyában mutogatnád a pi**ád.

Óriási műszempilla hétköznapokra.

Ahogyan járnak...


Nekem most ennyi jutott eszembe.

Van pár lány a sulimban, akik minden szünetben a vc-be rohannak, és elkezdik kenegetni magukat krémmel, ellenőrzik a sminküket, kivasalják a hajukat mégegyszer... Szomorú. :(

2010. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a sulinkban van néhány ilyen...már a természetük is olyan...

De én nem ilyen vagyok:D amúgy néhány srác is ilyen:D

2010. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ami szerintem igénytelenség és tömegtrend lett az a

szarul felrakott póthaj

az elcseszett smink(legalább tudjál vakolni, ha már csinálod)

a gagyi műkarmok(ragasztós)

a járás amit magassarkúban produkálnak

divat tetoválások


nem itélem el, csak nem tetszik. nekik meg én nem tetszem.

2010. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13:01!


Hogy érted a magassarkúban járást?

Hogy kell járni magassarkúban?

Ők ,hogy járnak?

2010. nov. 6. 13:10
 15/20 Kyraemett válasza:
100%

Szerintem pl. azok a műbőr csizmák irtózatosak, amik eredetileg fehér színben pompáztak, ám már az első hordásnál leverték az orrát/szélét/sarkát.Soha nem láttak cipőápolót,koszosak, gagyik, és nem tudnak benne menni...

Pedig minden cipőboltban van hely, van tükör, meg lehet nézni, hogy tud e benne járni az illető.Ha nem tud, ne vegye meg.Ennyi.

2010. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Kyraemett válasza:
100%

A másik, amit nem értettem soha, az a kozmetikai tetoválás.

A tetovált szemöldöktől rosszul vagyok, ugyanis egy szép ívű szemöldökhöz kell egy db szemöldökcsipesz, némi idő, ha nagyon világos, esetleg egy jó minőségű szemöldökfesték.

Ha béna az illető és végképp nem tud vele mit kezdeni, akkor egy ügyes kozmetikus, és kb. 800 ft szükséges, és szép szemöldököd lesz.


Irtó gagyi és k..s a barna szájtetkó.Főleg gyönyörű, ha mondjuk sportos cuccban van az illető hölgy, no smink, de a szája körbe azért ki van kontúrozva..lehetőleg legalább 5 milliméterrel feljebb, mint a száj eredeti vonala...


Valamint ezek a nagyon hosszú körmök, ,kb. fél centis lenövéssel,stresszpont, C ív már rég nem a helyén...Egy volt osztálytársam pl. ha letört a körme, azon az ujján az eredeti körmét Disneys sebtapasszal vonta be, ahelyett, hogy pótoltatta volna:D


Ami még iszonyat, a házilagos szőkítésű kanárisárga haj, fekete lenövéssel:D

2010. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Azok a plüssös anyagú melegítők, arany csíkkal,

és a kenguru kéz tartás,

[link]

na attól kiráz a hideg,

és a kacsaszáj se smafu.

2010. nov. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

-Szőrös kapucnis, lakkhatású, hasig érő kabátkák

-Igénytelen, otthon szőkített fossárga vagy kékesfekete töredezett, lenőtt haj

-buszon, villamoson feldobott "smink", ami kimerült a fekete ceruzával körberajzol szemnél

-csilivilli, strasszos diszkóscuccok párosítása sportcipőkkel

-híres divatházak kamu kiegészítői (pl. a tipikus kamu D@G öv)

-természetellenesen tetovált, hajszíntől totálisan elütő szemöldök

-párducmintás felsők, legginsek

-leggings csipkével, strasszokkal, flitterekkel

-ócska, igénytelen tömegillatok literszámra való locsolása, főleg a mostani felkapott Aqolina Pink Sugarjának mértéktelen használata a tinik körében-és sajnos egyre inkább a 30-sok körében is

-ha műkörmöt visel, de már hónapok óta nem látott körmöst


Ennyi jutott kapásból eszembe.

2010. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Jó volt ezeket olvasni, tök igazak :)

Bár a neccharisnyával és a hegyes orrú-magassarkúval nem értek teljesen egyet, mert azokat lehet ízlésesen hordani... (mondjuk itt nem arra gondolok, hogy magassarkú/hegyesorrú + neccharisnya + olyan mini, amiből hajolás nélkül is kilóg minden + köldökig dekoltált felső...:D)

Remélem, értitek, amire gondoltam. Viszont a többit nem nagyon tudom elképzelni normális embereken... :D

L,20

2010. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Itt fel lehet tenni azt a kérdést, hogy mit értünk közönséges alatt.


Lehet valaki közönséges úgy is, hogy közben divatos és gagyinak nem nevezhető ruhákat hord. Számomra szinte az összes tinilány közönséges és a hozzájuk hasonlítani akaró nők! Ha megfigyeled mindenki ugyan úgy néz ki. Szinte alig lehet megkülönböztetni őket.


Nagyon hiányolom a mai lányokból az egyediséget, azt, hogy saját maguk akarjanak és merjenek lenni...Nem tetszik, hogy a sok tinimagazin azt sugallja, hogy akkor vagy menő, ha a legdrágább ruhákat viseled és ez meg ez a divat... Ki mondja meg, hogy mi a divat? El kell dönteni, hogy egy akarsz lenni a sok közül... vagy mered vállalni önmagad...


a r*banc-os nők amiket az előttem szólók már leírtak, azokról szerintem nem is érdemes beszélni. Teljesen egyet értek!

2010. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!