Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igénytelenek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igénytelenek és közönségesek a magyar nők?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy hiába volt elég sok barátnőm, de külföldivel nem volt dolgom csak egyszer, ő viszont tényleg elég értelmes nő volt, fel is tűnt, hogy mennyivel másabb.

Igazából, ami elgondolkoztatott, hogy láttam már itt pár kérdést ezzel kapcsolatban, ahol egyesek állították, hogy a magyar nők a nyugatiakhoz képest eléggé "izék", kb. a román csajokkal vannak egy szinten.

Aztán mostanában meg egy-két külföldöt megjárt ismerős is erről magyarázott, hogy mennyivel jobbak, sőt haveromnak eljött Németországból az unokatesója, aztán mikor kérdezték, hogy melyik csajjal járna, eléggé húzta a száját meg németül gagyarászott valamit, h inkább kihagyná, max. egy dugás.

Plusz naponta vannak kérdések, hogy milyen nagyképűek a csajok meg álszentek, amit azért én is megtapasztaltam.

Vélemény?


2011. jún. 20. 23:41
1 2
 1/20 WhiteLabel ***** válasza:
74%
Baromság.
2011. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett itt nem csak a külsőről van szó, igazából a belsőről.

Szal hogy megbízhatóbbak, értelmesebbek, hűségesebbek és még sorolhatnám.

2011. jún. 20. 23:43
 3/20 WhiteLabel ***** válasza:
67%
Akkor is baromság, más országokban is vannak ilyen csajok, itt is. Rosszul választottál, így jártál, nem kell általánosítani, és nem, nem nő vagyok.
2011. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
oké a származásom német de MOn születtem...kikérem magamnak h igénytelen legyek akár belsőre akár külsőre....
2011. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
mi a baj a román csajokkal ?:D ott is vannak értelmesek füüü de még mennyire h vannak :D [nem reprezentatív fel mérésem alapján (konkrétan 1 csaj) azt mondhatom h okosak hűségesek és qrva jól néznek ki :D]
2011. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Akkor menjél ki franciába, aztán kérdezzél a magyar nőkről. Jó?!!!!
2011. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Akkor is baromság, más országokban is vannak ilyen csajok, itt is. Rosszul választottál, így jártál, nem kell általánosítani, és nem, nem nő vagyok."


Ezzel nincs is gond, de látom nem vágod a kérdést.

2011. jún. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
most nem a magyar lányokról beszéltél hanem a p*csákról... lehet hogy nálunk több van, de meg kell találni az értelmesebbjét
2011. jún. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak félig a kérdésre válaszolva, de hozzá kell szólnom. Ez olyan szempontból érdekes téma, hogy ezen a fórumon valóban sok ilyet olvastam, és sok ilyet a férfiakról is. Nagyjából ugyan ezt, hogy a külföldiek normálisabbak, életrevalóbbak, stb. Azért érdekesen jellemzi egy ország szocializálódását, ahol mondjuk a népesség fele így gondolkodik az ellenekző nemről, nem? Bármennyi is a dolog igazságtartalma.

Más dolog, hogy Magyarország (urambocsá' a hazafiatlanságot) nem csak gazdaságilag, de szociálisan és kulturálisan is el van maradva. Egy külföldi nőben jobban értékelik a tudást, miért is ne lehetne büszke arra hogy művelt, kifinomult? Egy nyugati férfi (vagy nő) sokkal jobban keres mint egy itthoni, megengedheti magának, hogy gondtalanabb legyen, türelmesebb, elvégre sok gond van levéve a válláról. Csak pár példa: Magyarországon még Közép-európai viszonylatban is keveset segítenek a férfiak a házimunkában, és kirívóan rémesek a lehetőségei egy szülési szabadságra ment nőnek. Egyszerűen más az emberek hozzáállása mindenhez, nem csak ebben, éppen ezért nem tartom etikusnak az efféle összehasonlítgatást. Járni jó lehet rövid ideig egy számodra kellemesebben szocializálódott emberrel, de vajon egy idő után nem fáradnál bele ezekbe az alig észrevehető ellentétekbe, legyen a párod nő, vagy férfi?

2011. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A válasz meg lemaradt.

Szal tény, hogy az oldal tele van ilyen kérdésekkel, meg a többi is, de tuti ott is vannak semmirekellő nők.

Max. annyi, hogy itt nagyobb az arány.

Bár erről olvastam valamit, hogy minél rosszabb egy ország helyzete annál inkább nézik a nők a pénzes pasikat, mert ugye gyereket akarnak aztán ahhoz meg pénz kell.

Ugye egy fejlett országban nem kérdés a pénz, mert viszonylag jól él mindenki, így előtérbe kerülnek az érzelmek stb.

SZal ez alapján lehet benne valami, hogy itt nagyobb arányban vannak ribancok.

2011. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!