Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó ez a csizma...

Szerintetek jó ez a csizma télire?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék egy magas sarkú csizmát is télre a laposak mellé, amikor nincs olyan nagy hó, mit szóltok ehhez? Azért néztem ki ezt, mert elég vastagnak tűnik a talpa ahhoz, hogy ne fagyjon át, plusz azt írja az eladó, hogy nem is csúszik. Szóval szerintetek tudnám majd ezt hordani télen, akár egy kis hóban is?


2010. nov. 5. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nekem egyáltalán nem tetszik...de hát te tudod....elég vastagnak tűnik szóval.... :D:D
2010. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik..szeretem a magassarkúakat=)
2010. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kis hóban simán :) És elég vastag a talpa, platform.
2010. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen az Északi Boszorkányon határozottan jól állna:DDD

Na jó nem bántom,ha neked ez jön be...

2010. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Használtért elég drága és plusz postaköltség.

Inkább vegyél a Deichmannban, ilyen térd fölötti csizmák a Cindy Crawford kollekcióban, bőrből 20 ezer körül vannak. Postával ez is kb. annyi és még fel sem próbáltad.

Ha tönkremegy visszaviszed, de netes vásárláskor cseszheted.

2010. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, hosszúszárú, magassarkú, vastag talpú. Tökéletes, ha melegségről van szó. De ahogy az utolsó mondja, dejkmanban most vannak hasonlóak.
2010. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy most Angliában vagyok fél évet, itt pedig ez olcsónak számít...:S
2010. nov. 5. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!