Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet elérni, hogy...

Yuda kérdése:

Hogyan lehet elérni, hogy derékszíjas nadrág ne csúszkáljon folyton le?

Figyelt kérdés
Első olvasásra egyszerűnek tűnő kérdésem komoly. Ha túlszorítom ,az a baj,ha kényelmesre,akkor pár perc járás után igazítanom kell,mert lecsúszkál. Ti hogy oldjátok meg,ill. van ennek valami trükkje?
2010. nov. 5. 07:45
 1/7 anonim válasza:
hízzál
2010. nov. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szorítsd meg, de ne túl...

Ha ott nincs lyuk, üss vagy ütess bele egyet, semeddig se tart. Amúgy meg egyszerűbb eleve jó mérető nadrágot venni és akkor csak dísz az öv... :D

2010. nov. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem ám a tréfát,de szeretnék valami praktikus választ is,ha van valakinek. . . :)
2010. nov. 5. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek praktikus válasz?Már megkaptad...a két lyuk közé csinálj egyet, és kényelmes lesz.vagy vegyél új övet...vagy új nadrágot
2010. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A nadrág lyukkal nincs semmi gond -ez nekem régi problémám,beállítom bármelyik övemet optimálisra és akkor jó,de ha megyek pár perc múlva a mozgástól elkezd lejjebb menni. . .tehát nem kaptam még választ -az meg hogy vegyek másik nadrágot miért megoldás? Ha rossz a kocsid,vagy elromlik a TV stb. hadd ne soroljam,nem javítani szoktátok,hanem kidobjátok? Te gondolkodj inkább,mennyire vagy logikus ,vagy mennyire okoskodó -és inkább ne raboljuk egymás idejét feleslegesen -válaszolj akkor olyanokra amiket tudsz!
2010. nov. 5. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de neked nem lehet segíteni...ha egyik válasz sem tetszik akkor az nem a mi hibánk, mi segíteni akartunk, te meg mindenkit kritizálsz, meg leszólsz...adjon neked tanácsot akinek két anyja van...
2010. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már mondtam,nem a lyukbeállítással van gondom,hanem menés közben kezd lecsúszni -ha megyek egy ideig,nem rögtön!


Milyen válaszokat kaptam? hogy hízzál,meg vegyél másik nadrágot,vagy csináljak több lyukat? pff


Kizárt,hogy meggyőzzelek,és elárulom,nem is érdekel mit gondolsz-nyílván a saját köreidben megszoktad,hogy "okostojás" vagy , az igazság "letéteményese",ilyen emberekkel nem lehet mit kezdeni...többieknek azért köszönöm,de problémámra még nem érkezett válasz.


Tedd meg ne válaszolj,mert nem kérdeztem tőled semmit,sőt kérlek!

2010. nov. 6. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!