Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valaminek lemegy az értékel...

Ha valaminek lemegy az értékelése, online vásárolható ruhának, akkor az még ugyanaz, mint régen (mert már rendeltem olyat), vagy már valami mást postáznak, valami rosszabbat, azért ment le?

Figyelt kérdés

Rendeltem Amazonról egy nadrágot, már hordom/mosom egy ideje, és ez a legjobb nadrág, amihez dolgom volt már sok éve. Fel is mentem, hogy rendelek még 2-t más színekben is, és azt látom, hogy megzuhant az értékelése. Mikor válogattam, akkor bőven 4 csillag felett volt, most meg már 4 csillag alatt van... Azt hogy? Hát olyan ideális, olyan praktikus ez a nadrág, miért ment le?

Max azt tudom elképzelni, hogy kifejezetten az én alakomra, alkatomra jó, másokéra nem és ők lehúzták. De nem egy testre cuppanó nadrág...


ma 14:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!