Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tanga bugyiban tényleg nem...

Tanga bugyiban tényleg nem lehet halkan fingani? Hogy lehet megoldani, hogy ne legyen hangos a pukizás ha tangában vagyok?

Figyelt kérdés

Még nem hordtam eddig tangát, de már vettem és kaptam is, ezért szeretném azt hordani. Viszont az egyik barátnőm azt mondta, hogy akkor állandóan hangos lesz a pukizás ha véletlen kell és sosem fogom tudni csendesebben kiengedni. Az suliban nagyon ciki lenne, emiatt most nem merem hordani. Azért nincs ember aki 6-7 órát kibírjon fingás nélkül suliban és nem akarok beégni ha tényleg tangában hangosabb mert hozzásimul a segglyukamra. Ti hogy oldjátok meg? Vagy lehet ez hülyeség és csak megviccelni akart? Ő nem hord és nem is szeretne tangát azt tudom, kicsit duci, és állandóan fingfelezőnek hívja a tangákat.


16/L



tegnap 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak szívatott!
tegnap 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Édes istenem.
tegnap 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Nem ettől függ hogy hangos e
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség án is tangát hordok és pukit ki tudom engedni halkan..27N
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!