Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Engednétek a fiatoknak?

Engednétek a fiatoknak?

Figyelt kérdés
A fiam mindenáron ragaszkodik hozzá, hogy rövidnadrágban mehessen iskolába, de kétségeim vannak, hogy nem fog-e fázni. Azt mondja, van más osztálytársa aki még rövidnadrágot hord. Megengedjem neki?

tegnap 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom... Ha azt mondja hogy nem fog fázni... De tényleg ne csak azért csinálja hogy menőzzön vele, mert én is rövidújjuban jártam mint mindenki más erre itthon fekszem mandula gyulladással
tegnap 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Ha annyi esze van.
tegnap 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjen csak, kell a tanulópénz is az életben. Ha fázik, lebetegszik, akkor így járt, majd tanul belőle.
tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fárzik, akkor így járt. Nem az én problémám.
tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is ilyen, én engedtem neki. Nem volt beteg, így nem csináltam belőle problémát. Volt még az iskolában 1-2 hasonló gyerek. Szóval szerintem engedd, miért ne.
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Rohadtul nem jó egy vesebetegség, sokba kerül a gyógyítása, ráadásul örökre megmaradhat.

Volt már rövidnadrágban októberben, vagy csak most kezdené? Jó lenne, ha először vinne magával hosszúnadrágot is.

tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!