Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú viselése hosszú távon?

Magassarkú viselése hosszú távon?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni a magassarkú viselésével

kapcsolatban, mert hiaba próbalkozom, a lábam

egyszeruen nem birja

Tavaly télen vettem egy kb. 5-6 cm magas sarkú cipöt, amihez még lábujivédöt és sarokvédöt is

szereztem. Próbaltam itthon bejáratni, majd egyre

tobbet viselni utcán is, de a lábam sosem birta hosszu ideig, nagyjaból egy óra után mindig teljesen

elfáradt. Azt is megpróbáltam, hogy rendszeresen

hordtam, remélve, hogy hozzászokom, de egyre

rosszabb lett, és végül már nagyon durván elfáradt a

labam.

Nem tudom, hogy kisebb sarokkal kene kezdenem, vagy mi lenne a legjobb módszer arra, hogy megszokjam a magassarkú cipó viselését, nagyon

szeretnek benne járni de hosszu ideig sose birta.

Ami azert is gond, mert nincsen kocsim,és rengeteget setalok alapból is, illetve videken ha

lekésem a buszt akkor inkább sétalok mint hogy a 2

óra múlva jövöt megvárjam:D



okt. 16. 09:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Pleaser nem a rúdtáncos cipő?"


De az, pont ezért hoztam fel, mert ez egy sportoláshoz ideális magassarkú, direkt arra van, hogy lehessen benne órákat lenni.


És nem azt mondtam, hogy egy az egyben Pleaser cipőket vegyél fel, hanem, hogy nézd meg a kialakítását. Hogy milyen szöget zár be a sarok, hogy milyen alakja van a platformnak, hogy hogyan fogja a bokádat.

okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!