Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Temun az ázsiai méret mennyire...

Temun az ázsiai méret mennyire tér el a miénktől?

Figyelt kérdés
Ha nekem M-es a méretem, akkor ázsia méretben az L vagy XL? Vagy még annál is nagyobb? Olyan válaszoljon aki rendelt már temuról így, és biztosra tudja a választ, köszönöm!
tegnap 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Temun a legtöbb ilyen ruhás cuccnál át tudsz váltani EU méretre, meg írja is, hogy mi hány cm. Ha leméred magad, olyan nagy csalódás nem érhet. Plusz van mellettük egy méretsegédlet, ott is tudsz tájékozódni.
tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Temu nem egyetlen cég, hanem sok kis gyártó egy olvasztótégelyben. Pont mint az Alibaba, a Wish stb. Ezek egyébként kb ugyanazok a gyárak, csak más felületen.


Ja és amellett, hogy nem egységes a számozás, az is benne van, hogy az adott darab el van szabva, mert fast fashion esetén a tesztelési szakaszt lespórolják. Ha elszabták, kb csak akkorra derül ki, mire az összeset megvették màr.

tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én eddig minden ruhánál láttam rendes EU méretezést. Mikor rászűrök méretre, akkor is a normál méretemet használom. S vagyok, az S ruhák jók szoktak onnan lenni. Legtöbb helyen van mérettáblázat is, de őszintén szólva azt nem szoktam nézegetni.
tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hosszúhajú ***** válasza:
mindig a centimétert nézem temu rendelésnél és még sosem rendeltem rossz méretet! a méret változó, de a centiméter az mindenhol centiméter!
ma 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!