Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen női ballonkabátot...

Milyen női ballonkabátot vegyek? (32 éves nő) Illetve mi a kabát hátán lévő, elálló rész hivatalos neve és funkciója? (Nagyon tetszik az a részlet a kabáton :) )

Figyelt kérdés
Szeretnék egy hosszú női ballonkabit venni innen ered a kérdés. Klasszikus szabást reszesítem előnyben de nem szeretnék “mamás” lenni. A hossz amit néztem kb boka felett 15 cm-mel végződik. Mennyire tartotok egy ilyen kabátot trendinek (vonzónak :) )

ma 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem most az a divat, ami nem gombolós, csak magadra tekered és megkötöd.

Nekem sose tetszett, nem találtam megfelelőt magamnak.

ma 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem mindig is, csak kicsit félek hogyan reagálnak majd mások ha megjelenek egy ilyen hosszú kabátban :)
ma 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:

2: Nincs mitől félni. Most téli kabátban, ősziben is nagyon sok olyan van, ami hosszú. Már nem vagy nem csak a nagyon rövid a divat.

De ha neked tetszik, akkor mindegy is, hogy divat vagy nem. A lényeg, hogy te érezd jól benne magad.

ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!