Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó ez a bőrnadrág?

Jó ez a bőrnadrág?

Figyelt kérdés

Már régóta szerettem volna egy ilyen bőrnacit, és most az egyik barátnőm nekem adta az övét, mert neki már nem jó. Felpróbáltam és nekem nagyon teteszik, hogy a fűzőkkel tökéletesen rá lehet igazítani a popsimra és a combjaimra. Egy kicsit azonban félek, mert egy bőrnadrág azért merészebb viselet. Ami viszon fura, hogy amikor leülök valahova, vagy leguggolok felvenni a cipőmet, akkor ilyen nyikorgós hangja van, amit séta közben is hallok. Ez miért van? Ezzel lehet kezdeni valamit? Ezeket leszámítva szeretném gyakran viselni. Így ősszel vagy fekete bőr tornacipőt, vagy bakancsot vennék fel hozzá. Szerintetek jó ez a naci? Merjem használni?

28/N


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



tegnap 22:56
 1/9 anonim válasza:
63%
Szerintem bomba, nekem nagyon tetszik. :)
tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem rémes, pláne ennyi idősen haspolóval. Minden bőr nadrág nyikorog, azzal nem hiszem, hogy lehet kezdeni valamit.
tegnap 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj csak, hogy úgy igazítsd magadra, hogy kényelmesen le tudj benne ülni és guggolni. (Tehát kell egy picike ráhagyás, nem szabad állva egészen feszesnek lennie, ez nem nyúlik úgy, mint egy sztreccses anyag.)

A nyikorgás természetes, de a bőr megfelelő ápolásával javíthatsz rajta.

tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Manapság... hááát... Szerintem viszonylag jó és jól is áll, kifejezetten jól áll neked, főleg ha chperrel, naked bike motorral motorozol, cipő felső van hozzá és illik hozzád, a pacekodhoz stílusos, jó is lehet. Azt azért tudd, hogy kicsit retro és nekem tényleg csak a motoros kép ugrik be róla. Hordtam bőrnadrágot, anno kényelmes, "nyikorgást" én soha nem tapasztaltam.
ma 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól áll neked pontosabban méretben tökéletes, ha tudod hordani, mármint a stílusod hozza azt, hogy illik összképben neked akkor elmegy.

Bocs, hogy ezt írom, téged szerintem nem fenyeget a veszély de nehogy úgy járj ezzel a bőrcuccal mint én egy mellénnyel. Nagyon vágytam egy börmellényre, meglett, és az első két hordás után úgy éreztem magam benne dik mint egy román cigo. Te érzed a stílusod összessége elbirja e, mert kicsit extra cucc, nem sok embernek tud hordani ilyet

ma 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
Nàjsz tràj.
ma 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól áll ez a nadrág neked! A hang az normális! Én magassarkú cipővel vagy csizmával viselném a helyedben! Mindenképpen használjad!
ma 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól áll rajtad, hordd nyugodtan. A nyikorgással nem tudsz mit kezdeni, a bőr cuccok már csak ilyenek.
ma 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jól all
ma 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!