Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ajánlanátok olyan cipőket,...

Ajánlanátok olyan cipőket, amik csinosak, nőiesek, de közben mégis kényelmesek, lehet járni bennük?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon megszívtam a cipőválasztással, szinte már csak az edzőcipőimben tudok járni, mert az összes többi iszonyatosan kényelmetlen (és ne tűsarkú cipőkre gondoljatok, hanem mindenféle átmeneti cipőre, bokacsizmára stb).


Főleg zárt cipőt keresek, ami az őszi időjáráshoz jó.


tegnap 20:07
 1/4 anonim válasza:

Én most ezt vásároltam, jó benne nagyobb utakat megtenni, meleg és vízálló is. Na meg szerintem elég extra.


[link]

tegnap 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
AirMax 97-esek, azok is nagyon jók.
tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Nekem skechers van. Szerintem csinos is és jó benne járni is.


Ha nem sportcipő, akkor loafer/Mary Jane típusú cipők.

tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen igazából azon lenne a hangsúly, hogy ne sport(os) cipő legyen, hanem egy fokkal elegánsabb, mert jelenleg edzőcipőkben járok.


A Tamaris bokacsizmákkal, valamint a deichmanos/humanicos loaferekkel iszonyat megszívtam.

tegnap 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!