Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre miben érdemes menni...

Esküvőre miben érdemes menni esős időben?

Figyelt kérdés

Hétvégén megyek egy esküvőre, és elég esős időt jósolnak sajnos. :(

Beltéri lesz maga az esemény legalább, de oda kell jutnom (tömegközlekedéssel megyek, hosszú séta az állomásokig, több átszállás, stb), nem szeretnék bőrig ázni.


Az a baj hogy vízálló lábbelim kettő van, egy gumicsizma és egy sportcipő, egyik se alkalmi.... Vízálló táskám is csak hátizsák van... (esőkabát is csak abba fér bele)


Hogy szokás ilyenkor öltözni?


Bocsi ha buta kérdés, nem vagyok túl nagy esküvőre (vagy bármilyen "kiöltözős" eseményre) járós ember, nem tudom hogy érdemes öltözni ilyenkor.


(Nő vagyok, ha ez számít :))


tegnap 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Esőálló utazós ruha, a helyszínen átöltözni.
tegnap 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem járok templomba, szokott lenni templomokban valami öltöző? :D vagy hol öltözhetnék át?

Nem “ciki” nagy táskával megjelenni? Ilyen kiöltözős eseményekre a nők mindig valami pici ridiküllel mennek.

tegnap 11:56
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vigyél esernyőt.


Illetve váltócipőt.

tegnap 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3

Esernyő semmit nem ér szeles esőben…. :(

tegnap 12:13
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor meg egy hatalmas esőkabátot vegyél a szerelésedre
tegnap 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Menj taxival
tegnap 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5

Esőkabátom van, azt tervezem is viselni, de azt el kéne raknom utána, plusz a cipő is, ha váltócipőt viszek.. nem tudom mennyire megszokott nagy hátizsákkal menni esküvőre….?


#6

Nem tudok róla hogy lenne taxi ami a településemről elvinne a helyszínre, de ha lenne is egy vagyonba kerülne…

tegnap 12:21
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Másik ruhában/cipöben utazol, amikor odaérszes leszállsz a jármüröl, az állomás WC-jében átöltözöl.

Nagyobb táska meg másnál is lesz.

tegnap 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8

Villamosmegállóban nem nagyon van állomás wc..

tegnap 15:05
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne kötekedj minden válasszal.


Menj akkor mezítláb, akkor nem ázik be a cipőd...

tegnap 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!