Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre miben érdemes menni...

Esküvőre miben érdemes menni esős időben?

Figyelt kérdés

Hétvégén megyek egy esküvőre, és elég esős időt jósolnak sajnos. :(

Beltéri lesz maga az esemény legalább, de oda kell jutnom (tömegközlekedéssel megyek, hosszú séta az állomásokig, több átszállás, stb), nem szeretnék bőrig ázni.


Az a baj hogy vízálló lábbelim kettő van, egy gumicsizma és egy sportcipő, egyik se alkalmi.... Vízálló táskám is csak hátizsák van... (esőkabát is csak abba fér bele)


Hogy szokás ilyenkor öltözni?


Bocsi ha buta kérdés, nem vagyok túl nagy esküvőre (vagy bármilyen "kiöltözős" eseményre) járós ember, nem tudom hogy érdemes öltözni ilyenkor.


(Nő vagyok, ha ez számít :))


tegnap 11:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Miért kötekedés az, hogy a villamosmegállóban nincs állomás wc? :D ha egyszer nincs, nem tudok vele mit csinálni
tegnap 15:38
 12/17 anonim ***** válasza:
Mondom hogy menj taxival! Hidd el, elvisznek jó pénzért. Azt a 20-30 ezer forintot kibírod, ritkán van ilyen alkalom.
tegnap 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok most az utazásomra ennyit szánni… amúgy volt már korábban hogy akartunk volna taxit, de egyik általam ismert se szolgáltat itt, nem nagyvárosban lakok.
tegnap 16:18
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
A kérdés is buta, de te méginkább, hogy minden válaszba belekötsz, ahelyett, hogy megpróbálnál valamit átgondolni.
tegnap 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én esküvőre csinosan mennék. Kabát esernyő, comb közepéig erő ruha, testszínű harisnya és zárt magassarkú cipő.
tegnap 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

##14

Nem kötöttem bele senkibe, csak az én helyzetemre egyik válasz se adott még megoldást.


#15

Nincs magassarkúm 😬 ami elegánsabb cipőm az egy balerina (ami nem túl praktikus hűvös esőben) vagy egy csizma, amiben szerintem melegem lenne :(

tegnap 17:31
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát csodák nincsenek, senki nem fog tudni olyat mondani ami 100%-ban megoldana ezt a helyzetet.

A csizmát te tudod milyen, ha valami bokacsizma akkor én simán felvenném már, mert hiába van viszonylag meleg ha mellé esik. Egy hótaposó nyilván túlzás lenne. Én a helyedben felvenném azt a ruhát amiben amúgy is lennék, rá az esőkabát. És akkor nem kell átöltöznöd, max a cipőt átvenned, de ahhoz meg nem kell öltöző. Igen, így lesz nálad egy nagy hátizsák, azt majd biztos le tudod rakni valahova.

tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!