Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki nem Budapesten lakik, nem...

Aki nem Budapesten lakik, nem tud utazgatni, nincs a közelben pláza hol vásárol ruhákat?

Figyelt kérdés
Én évente párszor Budapesten plázában vásárolok, de sokszor van, hogy kellene ruhát venni és nem elég jó minőségű, nem tetszenek amik éppen vannak, ami jó lenne nincs a méretemben, stb. És kifogytam az ötletekből, hogy hol vegyek ruhát, ezért a kérdés. Kínai bolt van a környéken, de nem tartósak az ott kapható ruhák és sz@rul is néznek ki ezért már rég nem járok oda. Neten rendelni próbáltam, de nem vált be, hogy sok átlag alkatra való ruha nem jó rám, próbálnom kellene vásárlás előtt.

szept. 16. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Tudom, hogy ez nem a 2000-es èvek eleje, de èn szeretek kis random butikokba ès turkàlòkba is jàrni.


Lehet, hogy a közeledben is van egy megyeszèkhely. Ott azèrt a nagyobb fast fashion boltok megtalàlhatòak.


Egyébként meg nyílván online a legegyszerűbb, de ugye ott van, hogy nnem tudod felpróbálni meg a postaköltség...

szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Plázák már minden nagyobb városban vannak. A hipermarketek üzletsorán is szoktak lenni üzletek, de a butikok is jók tudnak lenni, ahogy az első írja. Vagy hát ugye lehet rendelni netről.
szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
96%

Shein, vagy valamelyik netes oldal, pl Cinderella store.

Ha néha bemegyek a városba, akkor nagyon szeretek még a New Yorkerben, illetve a Tally Weijl-ben kutakodni.

szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Awatpr0 ***** válasza:
67%

Én pl. rendelek nagy ritkán,

ha meg nem tetszik, visszaküldöm ennyire egyszerű.

tegnapelőtt 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nógrád megyei kicsi faluból származom, de már 10 éve Pesten élek.

Amire így emlékszem a gyerekkoromból, hogy a legtöbbször turkálóba jártunk (van egy nagy és normális turkáló a környéken a mai napig), tényleg jó dolgokat lehetett kifogni, kb nem is voltak használtak, legalábbis nem látszódott rajtuk egyáltalán. Aztán a legközelebbi kisvárosban volt 2 kínai üzlet, ott is viszonylag sokat vásároltunk, főleg cipőket, kabátokat, néha 1-1 nadrágot, pulcsit. Meg volt 1 butik, ott vettük a szép ruhákat (szoknyák, blúzok) ha kellett.

tegnapelőtt 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Online. (Amúgy van pláza elérhető közelségben, de gyűlölök ruhaboltba járni :D )
tegnapelőtt 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én már igyekszem nem vásárolni fast fashiont.


Tudom mi áll jól, mikrotrendek hidegen hagynak.

Az anyagok összetétele fontosabb, hogy a varrások igényesek legyenek, ne álljon ki szál, ne figyegjen a gomb, ne legyen elszabva.


Alapból eléggé jól bejáratott ruhatáram van, nincs égetõ szükség semmire, nem növöm ki a felét csak úgy. Így már jóval előre látom, hogy kelleni fog egy pótlás, és hónapokkal korábban elkezdek keresni.


Inkább ritkábban, de minőségi darabokat keresek, és így sok cuccom tizen évekre jó, vagy már eleve vintage.


Vinteden szoktam venni, turikban, és kisebb tervezőknél, akik kézzel készítik őket.

tegnapelőtt 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én pl életemben nem vettem ruhát plázában.


Van lidlis/aldis ruhám, pepcos, kínai boltos. Sőt, járok turkálóba is, vintedről is rendelek.


Egy kicsi faluban lakok, 30km a megyeszékhely.

tegnapelőtt 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendelek.
tegnapelőtt 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!