Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a nadrág téli nyári...

Ezt a nadrág téli nyári tavaszi vagy őszi ? Ciki télen hordani vagy jó?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon tetszik nekem meg szeretném vásárolni mert amúgy nagyon jó árba meg tudnám , de nem tudom hogy hordható e télen . Én hordanám mert amúgy nyáron nem hordok hosszú nadrágot . És ha télen hordanátok , milyen felsőt választaná tok hozzá?



szept. 16. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nagyon nem
Nagyon igen
Talán
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ez a nadrág teljesen nyári, max meleg tavaszi napokra való. Oltári ciki télen ilyenben járni. - Mondjuk én nyáron sem venném fel, de ez már egyéni ízlés dolga.
szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a nadrág annyira meleg, mint egy fitnesz nadrág, hasonló műszálas anyagból van. Nem téli nadrág.
szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, én nem hordanám. De amúgy télen meg húzz alá valami harisnyát, és hordd úgy akkor. Mindenkinek úgy se fog tetszeni ahogy öltözködsz, öltözz ahogy jól érzed magad.
szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!