Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itthon mét miért mindig a...

Itthon mét miért mindig a Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Hugo Boss és Ralph Lauren és társaik számítanak prémiumnak?

Figyelt kérdés

Ezek minősége nem sokkal jobb az átlagos fast fashion cuccoknál, és a dizájnjaik többsége fantáziátlan, hivalkodó. A Hilfiger pl. egyáltalán nem népszerű az Államokban, utoljára a 2010-es évek elején lett felkapott. Manapság pedig átszámolva néhány ezer forintot kérnek egy pólóért, amit itthon négyszeres áron vesztegetnek.


A Boss és a Ralph Lauren még gyárt minőségi cuccokat is, de a ruháik többsége nem éri meg az árát.



szept. 16. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek eddig sem feltétlenül jelentettek jobb minőséget.

Szerintem senkit sem érdekel, aki ezeket hordja, hogy az Államokban éppen népszerű-e.

Egyébként a felsoroltak mind elég vegyesek, mindegyikben vannak nagyon egyszerű túlárazott termékek, fura nagy logós termékek, de jobb minőségi termékek is. Főleg, ha nemcsak a ruhákat, de táskákat és cipőket is nézzük.

Azért egy RL bőrcipő jobb, mint egy kínai vagy más olcsó fast fashion műbőr.

szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Igaz, de a példánál maradva jobb cipőt is kapni, annyiért amennyibe az RL darabjai kerülnek.
szept. 16. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:

2: Miben jobb?

A bőrcipők általában drágák. Kevés helyen van már, tele van minden műbőrrel, és sok öreges.

RL cipői között sok szép klasszikus darab van, de vannak modernebb cipőik is.

Szerintem ez pont rossz példa.

Persze nekem is tetszenek más bőrcipők is, de azok sem olcsóbbak. Még azok sem, amik nem is ismert márkásak.

szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A Ck fehérneműk nagyon kényelmesek, jobbak mint a Victoria's secret, triumph. A nadrágjaikat próbáltam még, de érdekes szabásúak, sosem találtam magamra valót. Amúgy azok is jónak tűnnek anyagra.

Guessből a táskákat és nyári ruhákat szeretem. Szintén jó minőségűnek gondolom.

A Tommy fazonra tetszik, pl a kabátok, de a minőség ritka szar.

Pólókat egyikből se veszek, nagyon cigányos a gingantikus felíratos díszítés rajtuk.


Az hogy az államokban mi a divat, leszarom. Nem ott élek.

szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is a kedvenc melltartóim mind CK :) Nem azért, mert CK. Nincs is rajta nagy felirat, meg ugye eleve nem látszik. De nagyon finom anyaga van, nincs merevítő meg semmi kényelmetlen benne. És nincs elszabva!
szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Neked/szerinted, mi a "prémium"?


És ne E. Zegna, D&G, meg hasonló LUXUS márkákat írj!

szept. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem számít prémiumnak, csak felső szintű tömegterméknek. A prémium az máshol kezdődik és nem az átlagember veszi.
szept. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne szerintetek mi a prémium. Kiváncsi vagyok mit viseltek :D
tegnapelőtt 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!