Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találhatok alacsony nőkre...

Hol találhatok alacsony nőkre való nadrágot?

Figyelt kérdés
A probléma a következő: Bemegyek bármelyik boltba (Tally Weil, H&M, Bershka stb.) és a farmerek kb a 180 centis emberekre vannak kitalálva. 156 cm vagyok, és úgy érzem számomra nem is árulnak semmit. Valaki tud olyan boltokat ahol az alacsony emberek is vehetnének divatos farmereket?

szept. 12. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha alacsony mellé vékony vagy, akkor egyszerűbb a helyzet. Ugyanilyen magasságú vagyok, nekem pl Sinsay-ből jó az xxs, xs méret.
szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
C&A-ban van (legalábbis pár éve volt)
szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha fizikai boltban keresel, akkor gyerekméret, ha vékony is vagy.


Online meg egyre több helyen van külön petite kollekció(pl about you-n)

szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Megfelelő méretet válassz, ne a hosszúságot nézd.

A nadrágokat ma már úgy szabják, hogy a 180 centisnek se lógjon ki belőle a bokája, a többiek meg le tudják vágni és felvarrni.

Ha neked nem megy, kérd meg anyádat, vagy vidd el varrónőhöz.

szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Bocsi de ne alacsony embereknél keresgélj hanem a gyerekosztályon. Volt ekkora csajom. Csak ott vásároltunk neki.
szept. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: Bocsi, alacsonyabb vagyok a kérdezőnél, és soha nem szorultam a kislány részleg kínálatára, mert nőies csípőm van, azokat a ruhákat pedig fejletlen gyerekekre szabják.

Maximum az extrém vékony petite alkatoknak lehet megfelelő.

Normál női osztályon vásárolok, a hosszú nadrágokat pedig méretre vágom, így lesz tökéletes.

szept. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szorulnak a gyerekosztályra a vékonyak sem, mert a legtöbb fast fashion márka xxs mérete tökéletesen jó rájuk.
szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Keress olyan fazonokat, amik normál magasságú embereken bokavillantósak, esetleg 7/8-sak. Neked valószínűleg jók lesznek, én is ilyeneket szoktam vadászni a Tescoban, Sinsay-ben. Ezekből nem vagy alig kell levágni/felhajtani, pedig én csak 152 centi vagyok.

Egyébként ha nagyon vékony vagy, akkor tényleg érdemes a gyerekosztályt is megnézni, kb. XXS, XS méretnek megfelelő darabokat tudsz találni. Ha azért kell legalább S, akkor már nem nagyon opció.

szept. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!