Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen vízálló férfi bakancsot...

Milyen vízálló férfi bakancsot javasolnál, amely nem túl merev, vagyis autóvezetéshez is alkalmas, de azért strapabíró?

Figyelt kérdés

Vízálló alatt azt értem, amelyben akár arasznyi pocsolyában is lehet gázolni, nem csupán a városi esőt bírja.

Márkát, típust és lehetőleg azt is írd meg, hol vásároltad, milyen árban?

Nagyjából 50-70e forintig keresnék, így 100e felettieket ne is ajánljatok.

Előre is köszi!



szept. 9. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden ami vízálló, merev
szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Egy gumicsizma például teljesen alkalmas autó vezetéséhez.
szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a munkavédelmi boltban nézelődnék.
szept. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Timberland, Caterpillar, Martens vagy túrbakancs.
szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 Ez nem igaz! Volt már néhány bakancsom, túracipőm, amely nem volt merev, ám júl vagy nagyjából jól bírta a vizet.


#2 Hagyományos gumicsizma nem felel meg, hiszen jellemzően csúszik a talpa, illetve a láb is hajlamos mozogni benne. Volt szerencsém gumicsizmát igénylő munkahelyhez, nagyon nem szerettem. Szerencsére, manapság gyártanak igényesebben kialakított gumicsizmákat is, de ezeket csupán neten láttam, nem próbáltam őket. Ahogy említettem, nem kedvelem.

A jó bakancs tartja a bokát, így keményebb helyzetekben biztonságosabb, egészségesebb.

Én arra vadászok, amely tart, de még nem nagyon merev. Ezt nehéz eltalálni, ezért gondoltam, hátha kapok tippeket.


#3 Igen, ezen a területen is nézelődőm.


#4 Timberland, Caterpillar már volt régebben. Ezeket is vizsgálgatom, de mivel neten nehéz megállapítani a kényelmet, a rugalmaságát, rizikós a vásárlás. Boltban nehezen lehet rálelni és felpróbálni. Legalábbis nem minden típust lehet személyesen elérni, amit neten árulnak. A munkaruházati boltokban Cat termékek akadnak, de csupán néhány. Caterpillar magyar webshop, amit talál a kereső, nemigen hivatalos. Nincs konkrét cégleírás, nincs pontos címük, félő, hogy nem lehet érvényesíti a visszaküldést, garanciát. Sajnos a Timberland esetében is vannak ilyen oldalak. Ahol jó az ára, ott kétséges a cég hitelessége.

szept. 13. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Officeshoes boltban fel tudsz próbálni timberland bakancsot, szerintem a minőséggel nincs gond, caterpillar is jó abból ecipő oldalon találsz párat.
szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!