Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bugyi volt a lányon?

Milyen bugyi volt a lányon?

Figyelt kérdés
A lánynak a fehér bugyija kilátszott a fekete leggings bal felüljéről. Viszont nem ütött át a színe a leggingsen és a bugyi vonala sem látszott át. Milyen fajta bugyi volt a lányon? A tangát azért zártam ki, mert annak nem ilyen felül a része ami kilátszódhat.

szept. 8. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lézervágott
szept. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Mit ettem reggelire? Tojás volt benne, de nem tudom, hogy mennyi. A rántottát kizárnám."

Ezt kitalálod!!?

Mégis mit szeretnél?

szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es. Erdekes, valaki tud normalisan is valaszolni, a hulyesegidtol kimelj mar meg, mert gaz😄
szept. 10. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Felül milyen volt az a rész ami kilátszodott? Vékonypántos vagy jóval szélesebb?


Ami egyáltalán nem üt át azok az ilyen csíktangák /string tangák, mivel kb nincs minek átütni mert hátul csak egy csík az egész. De annak csak egy vékony pántja van oldalt is szóval akkor lehet nem az. Lézervágott tanga még egy jó opció lehet talán, de általában az is kiadja valamennyire a formáját a fenéken.

szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es. A Seamless lehet még, az is kiadja?
szept. 13. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Seamless is kiadja a bugyi formáját a fenekeden, szerintem csak a csíktangák nem. Mert az tényleg csak pár mm hátul és full a fenekedbe van.


Googleban keress képeket hogy milyenre hasonlított az a rész / oldala a bugyinak ami kilátszodott és akkor talán találhatsz hasonló fajtákat.

szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!