Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy pocakos lányon jól nézne...

Egy pocakos lányon jól nézne ki egy ilyen bugyi?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 21. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ha terhes...
2014. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez nagyis és ettől még nem lesz kisebb a hasa. Persze a falatnyi tangánál ízlésesebb egy ilyen bugyi egy dagi lányon.
2014. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, de ilyen hasam van: [link] Szerintetek egy egyberuha alá pl. nem lenne ciki, ha mondjuk lekerül a ruha és látszik, hogy milyen magas a bugyi dereka?
2014. júl. 21. 23:00
 4/10 anonim ***** válasza:

hát mondjuk még mindig inkább ez, mint a hájba vágó tanga :D

még azt hinné hogy meztelen vagy, közben csak szét kell húzni a redőket és ott rejtőzik a tangácska.. :D

ne vedd bántásnak, csak viccelni akartam, de láttam már ilyet és sokkal kiábrándítóbb ahogy leírtam, mint ha ilyet veszel fel szerintem :)

2014. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem sportolsz inkább és váltasz életmódot? Úgy nézel ki, mint egy 6-7 hónapos terhes.
2014. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ruha alá veszed fel, akkor nincsen vele semmi baj, nem látja senki és le is szorítja a hasadat. Vannak erre alakformáló fehérneműk (lehet ez is olyan...nem tudom) Viszont ruha nélkül nem túl szép látvány, tényleg nagymamás. Tehát egy sulis orvosi vizsgálaton vagy nem tudom mennyi idős vagy, egy öltözőben én inkább rendes vagy francia bugyit vennék fel vagy a barátod előtt. Azt viselsz, ami tetszik és kényelmes, ezt te tudod és ne mások mondják meg. Én csak rosszul, kellemetlenül érezném magam egy ilyenben mások előtt, de tangában is. Vannak ilyen bikinik is, "fatkini" vagy mi, nekem azok sem tetszenek, jobban kihangsúlyozza a felesleget és lehet akármilyen mintás, nekem akkor is nagyis. Viszont egy ilyen bugyival ruha alatt hordva szerintem lehet csalni pár kilót, de "mutogatni" nem a legszebb.:)
2014. júl. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a bugyi senkin sem néz ki jól, hát mekkora már.

Ekkora kell neked:

[link]

[link]

2014. júl. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább alakformáló bugyit, az sokkal jobban néz ki és még tart is. Ez terheseknek való bugyi, nem szorítja le a hasadat, hanem még ki is emeli, ugyanis az a lényege, hogy táguljon, ahogy a has növekszik. Voltam terhes és szülés után megmaradt a hasam, de a Tescoban vettem alakformáló bugyit ezervalahányszáz forintért, egyberuhák alá nagyon jó. Ráadásul csipkés, úgyhogy nem gáz, ahogy kinéz.
2014. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha magas derekút akarsz, akkor legalább ne kismamabugyit, hanem alakformálót és abból is olyat, ami (a lehetőségekhez képest) ki is néz valahogy.


[link]


[link]


[link]

2014. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!