Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van az ilyen szabású férfi...

Van az ilyen szabású férfi pólóknak vagy a szabásuknak valamilyen megnevezése?

Figyelt kérdés

Az olyan pólóknak amik nem ujjatlanok, viszont rövidebb az ujjuk és szűkebb.

Régebben volt pár olyan pólóm amiknek egészen rövidek voltak az ujjaik és kicsit szűkebbek is, viszont maguk a pólók lazák kényelmesek voltak, nem ilyen slim fit meg egyebek. Mostanság csak agyonkarcsúsított ruhákba van ilyen. A sima regular típusoknál a lába is beleférne az embernek a póló ujjába, meg van ami konkrétan könyékig ér.

Sajnos azoknak már a márkája és a szabásuknak a neve sem rémlik.



szept. 7. 22:32
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%
Izompólóra gondolsz? Bár ennek nem tudom van-e "hivatalos" megfogalmazása. Valamilyen stretch néven keresném a helyedben.
szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem.. Konkrétan leírtam, hogy nem olyat keresek ami slim fit vagy agyonkarcsúsított = izom póló. Olyat keresek ami laza és kényelmes de az újjai kisebbek. A mostani pólók újjai majdnem könyékig érnek és két kar beleférne mert annyira laza. Nem tudom ennél jobban, érthetőbben elmagyarázni.
szept. 8. 10:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezekkel a szabású pólókkal amiket keresek a 2015-20 közti években találkoztam. Gondolom más a divat és ilyen szabásminta már nincs. Csak reméltem kevésbé tolt divatmárkáknál még van ilyen, és valaki tud ajánlani.
szept. 8. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem tudom te hol válogattál pólókat, de a jelenleg rajtam lévő pólóm ujja is a vállizmom aljáig ér, nem a könyökömig. (Fogjuk rá hogy felkarom 1/3-áig)

Nem tudom mekkora vagy, vegyél esetleg pólókat a méretedben :D. És láss csodát, jó lesz az ujja hossza.


Ne légy olyan mint apám, aki XL meg 2XL-es pólókat hord, mer az a kényelmes. Neki vannak az ujjai a könyökénél...

Bemész egy H&M-be, el nem hiszem, hogy nem találsz normális pólót.

szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A H&M pont az a példa amiről beszélek. Vagy slim fit izompólók vannak, vagy relaxed vagy regular fit stb. amikkel nincs bajom de kb 5-8 évvel ezelőtt más szabásuk volt mint most, és az akkori szabásokhoz hasonlót keresek. Nem tudom, hány éves vagy, de én a 20-as éveim elején járok, szóval ne hasonlítgass apádhoz. Én a kényelmeset és lazát arra értem ami nem izompóló, és nem arra ami 5x nagyobb a méretemnél.

“el nem hiszem, hogy nem találsz normális pólót” De találok normálisat, ellenben az nem egyenlő azzal amit szeretnék.

szept. 9. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!