Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megszakértenétek nekem ezt az...

Megszakértenétek nekem ezt az órát?


szept. 5. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Mit kellene megszakérteni rajta?

A sokezredik tucat búváróra amit kizárólak divatból hordanak olyan bohócok, akik életükben nem merültek tíz centinél mélyebbre a víz alá.

szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szép.

Bár 200 ezerért más márkát választanék.

szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gungasam ***** válasza:
Nem ismerem a márkát de már a neve sem vonzó. A színe szép, a szögletessége is tetszik. Ha sötétben világít a számlapja és a mutatók az is nagyon jó. Viszont az ha ez orosz márka akkor nagy valószínűséggel megbízható, nagyon-nagyon régen nekem is volt órám és orosz volt mindig pontosan járt és sokáig. Ha elfelejtettem felhúzni kibírta még egy napig.
szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:


A világ legelső TV reklámja (nem órás TV reklám, bármilyen TV reklám) egy Bulova reklám volt. Úgyhogy az, hogy te nem ismered meg nem vonzó a neve, arról nem a márka tehet.


Továbbá valószínűleg pont annyira orosz mint te.

Továbbá az orosz órák jórésze szart se ér :D

Továbbá a 24-órás járástartalék-ot meg inkább meg se említetted volna... Mai belépő automata modellek 70-80 óra járástartalékkal rendelkeznek.


Szóval ebből bebizonyosodott, hogy kb annyit értesz az órákhoz, mint anyám.


Szóval hogy lefordítsam hogy te is megértsd. A kérdező rákérdezett egy Ford-ra. Te meg azt válaszoltad, hogy hát én nem ismerem, nem vonzó a neve, de tetszik. De ha orosz, akkor amúgy nekem annó volt egy Moszkvicsom, ami nagyon jó volt, legalább 45 lóerő volt ami nagyon komoly.

Remélem érted :D

Se nem ismeretlen, se nem orosz, se nem jó. De amúgy kösz, hogy hozzászóltál :D

szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok belepofázni a cívódásba, de azért azt nem tudom szó nélkül hagyni, hogy a hármas felhúzást említ, amire a négyes az automatát hozza fel ellenpéldaként.


Szóval hogy lefordítsam, olyan, mintha a hármas azt mondaná, az ő Moszkvicsa akár 400 kilométert is elment egy tank benzinnel, mire a négyes rátromfol, hogy bezzeg a mai elektromos autóba már egyáltalán nem kell benzin.

szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!