Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Michel Herbelin és a Luminox...

A Michel Herbelin és a Luminox óramárkákròl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Mennyi jó órák ezek?

#karóra #óramárka #Michel Herbelin
szept. 5. 06:33
 1/2 anonim ***** válasza:

MH -t nem ismerem.

A Luminox meg, szerintem, nem akkora durranás, mint sokan mondják. ÉN, jobban hajlanék egy mutató G-Shock Casio modellre.

szept. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Michel Herbelin egy francia óragyártó. Nem egy nagy név, ez tény. Különféle svájci szerkezeteket tokoznak, néha gentás tokokban. Nemesacél tok, zafírüveg... kvarc, automata...etc,etc...van mindenféle... igazából nincsen rosszabbul megépítve, mint pl.: egy hasomló árfekvésű Tissot. De nem játszik egy ligában olyan francia óragyártókkal, mint például a Lip vagy a Yema. (Ugyanakkor lényegesen komolyabb, mint egy ugyanannyi pénzbe kerülő, Fossil, Michael Kors, Diesel vagy a Tommy Hilfiger. Tehát nem egy alsónadrág vagy parfüm bizniszre alapozva csináltak egy plusz márkakiterjesztést.)

Ezen a linken van róluk információ.

[link]


Ha tetszik vedd meg. Nem fognak miatta arcon köpni, de nyilván irigykedni sem fognak rád.


A Luminox katonai óraként vagy hirdetve - és itt csatlakoznék az első válaszolóhoz - szerintem sem egy nagy durranás, főleg hogy az utóbbi modelljeik között sok a full műanyagtokos. Tehát igazából már csak ilyen "fotel-military" kamu katonai óra. Egy Casio Pro-Trek vagy G-Shock simán többet ér, de még a Timex-nek is van egy-két olyan túra/trekking jellegű órája, ami simán jobb - pláne ár-érték arányban - mint a Luminox .

szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!