Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajkefe a legjobb a...

Melyik hajkefe a legjobb a hajnak? (Tangle Teezer, Michel Mercier, Detangler, vaddisznósörte. )

Figyelt kérdés
Középhosszú, vékony szálú, száraz és töredezésre hajlamos de a hajtöveknél zsírosodó hajam van. Most egyszerű műanyag hajkefém van, de azt hallottam hogy ez nagyon nem tesz jót a hajnak. Sok jót olvastam a vaddisznósörte hajkefékről de mivel száraz a hajam ezért gyorsan összegubancolódik és félek, hogy nem tudnám vele rendesen kifésülni. Vannak ezek a műanyag Tangle Teezer, Detangler ,Michel Mercier hajkefék és ezekből is van sokféle. Az lenne a kérésem hogy akiknek hasonló a hajuk vagy van valamelyik kefével tapasztalatuk azok javasoljanak egy olyan hajkefét amelyik nem töri meg ennyire a hajam mint a mostani. A normális válaszokat előre is köszönöm.:)

2014. aug. 29. 21:59
 1/4 anonim válasza:
A Detanglert sokan reklámozzák.
2014. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem vastagszálú, normál hajam van szóval így tudok véleményt mondani. A vaddisznósörte kefe szerintem borzalmas, az én hajamat nem tudja kifésülni csak simogatja, kifésülni rendesen a hajam kín szenvedés, mert kb. 15 percig tart, míg tincsről tincsre fésülgetem. A tangle teezer valami csoda, nem húzza a hajam, szépen kitudom vele fésülni és a tisztítása is pofon egyszerű. Többi hajkefét még nem próbáltam, de nem is szeretném.
2014. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is a Tangle Teezeren gondolkodom:)
2014. okt. 22. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! a tangle teezer sokaknak bevált, de ugyanakkor sokaknak nem. A vaddisznósörte állítólag az a legjobb a hajnak nekem olyanom van és nagyon jó.
2015. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!