Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Guess táska eredeti?

Guess táska eredeti?

Figyelt kérdés
Vinteden találtam egy táskát ami nagyon megtetszett, Guess márkájú. Kerestem a neten hátha forgalmazzák még, újonnan azért jobb lenne meg biztonságosabb is. Az ára 10 fölött van, ami ha eredeti táska szívesen kiadnám érte, de egy másolatért nem. Honnan lehet tudni, hogy biztosan eredeti- e a táska? Van esetleg valami ismertetőjele amiből ki lehet szúrni hogy kamu?

aug. 31. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
A Guess nem olyan nagy márka szerintem hogy hamisítsák. Újonnan sem igazán drágák.
aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is hogyha már hamisítanak valamit, akkor nem a guesst fogják, mert nincs eléggé körbeugrálva hozzá a márka.
szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül maga az eladó leírta, hogy replika, illetve én is megtaláltam nagynehezen az interneten és tényleg nem eredeti a táska. Úgyhogy így nem veszem meg végül.
szept. 1. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Én az ilyeneket mindig jelenteni szoktam. Ha eredeti, akkor tudják igazolni és fent marad a hirdetés. Ha nem, akkor törli a vinted.

Eddig mindegyik guess táska replika volt, ami tetszett volna

szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát mivel korrekt volt a lány, hogy elmondta amikor rákérdeztem így nem jelentettem, ennek ellenére a leírásban sehol nem tüntette fel hogy másolat, márkához be volt húzva hogy Guess. Lehet nem mindenki kérdez rá ilyenekre( bár azt nem is értem), hanem örül, hogy jó árban van egy szép táska. Annak viszont nagy csalódás lehet. A táska egyébként azóta elkelt kíváncsi vagyok a vevő tudta e mit vásárol.
szept. 3. 13:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Ami viszont mégis kicsit visszás volt, hogy a táskát a neten 5-6 ezer forintért megtaláltam (egy külföldi oldal mélyén), ő pedig majdnem 3x annyiért árulta. Nem tudom, hogy mennyire akart ez átverés lenni vagy bármi( mint mondtam egyből elmondta, hogy másolat). Csak nekem ez kicsit furcsa.
szept. 3. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Már mindegy,ne agyalj rajta
szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 mert vinteden tilos replikát árulni. Azért nem tüntette fel az eladó, mert akkor törlik a hirdetését
szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!