Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein oldalán miért van ennyi...

Shein oldalán miért van ennyi pontatlan véleményezés?

Figyelt kérdés
Többször belefutottam olyanba, főleg ruháknak a vélemény olvasásakor, hogy 5 csillagot adnak valamire, de leírják, hogy csalódottak, mert nem jó a méret, más szín érkezett vagy rossz a minőség, csalódottak, mert más anyag van a címkén, mint ami az oldalon meg van adva, másra számítottak, stb. Jártam már úgy pl. hogy rendeltem egy nadrágot ami nagyon leér a földre, pedig többen írták, hogy megfelelő a hosszúsága, 164cm volt a magasságukhoz megadva, én is annyi vagyok... :D De belefutottam olyanba is az értékeléseknél, hogy totál más kép volt megadva, kvázi lehet nem is azt értékelték, amit szerettek volna(?). :D Olyat is gyakran látok, hogy aki értékelte a ruhát, töltött fel magáról képet és a testalkata köszönő viszonyban se lehet a megadott méreteihez. Pl. egy nagyon vékony lány megad magához egy 2XL-es méretet és fordítva...
aug. 31. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Temuról tudok nyilatkozni, rendeltem valamit, ami nagyon rossz minőségű volt, mikor megjött. 1 csillagot adtam rá, és kifejtettem, miért. Az értékeléseimnél viszont 5 csillagnak mutatja, persze ott a leírás, de akárhányszor visszaállítom egy csillagra, másnap ugyanúgy öt csillagos.
aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg "véletlen" hiba, gyakorlatilag meg biztosan direkt csinálják, hogy jobbak legyenek a csillagozások és többen vegyék. Emiatt kell mindig nézni a részletesebb szöveges értékeléseket meg a képeket, ha nincs elég, meg se venném. Olyat is csinálnak, hogy másik termék értékeléseit berakják, hogy legyen elég vélemény, ezért is láthatsz olyat, hogy egyértelműen nem erről írnak. Szóval nagyon kell figyelni, mert sok a silány termék és át is vágnak, hogy megvedd.
aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!