Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a cargo nadrágok...

Szerintetek a cargo nadrágok milyen típusú ruhákkal kombinálhatóak, és az alábbi színekhez, típusokhoz milyen ruha, vagy milyen színű ruha, cipő illene?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Ezek a zöldesebb árnyalatok jönnek be elsősorban. Nem tudom, hogy milyen ruha illene ezekhez. Így első ránézésre gondolom a hasonló színű póló, fekete és a fehér cuccok, amikkel nem lövök gondolom mellé. Gondolkozom barna sportcipő vásárlásán is, az mennyire passzolna egy ilyen nadrághoz? Vagy üti egymást a két szín. Illetve alapvetően inkább a sportosan elegánsabb öltözéket szeretem, tudom, hogy ez nem annyira elegáns, de azért nem kapucnis pulcsit akarok hozzá felvenni. Például az is érdekelne így az ősz közeledtével, hogy milyen típusú pulcsik vagy dzsekik passzolnának egy ilyen nadrághoz, és elsősorban ilyen színű nadrághoz.

[link]

[link]

Ők például?



#divat #cipő #bőrdzseki #Cargo nadrág #zöld nadrág #barna ruha
aug. 28. 12:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Ide akármikor írok akármit, soha nem érkezik kb. válasz. Ennyire kihalt ez a topik?
aug. 28. 15:29
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ehhez a barnát nem annyira tudom elképzelni. Inkább feketével párosítanám. A fekete dzseki amit linkeltél elég jó lenne hozzá szerintem. Felsőből szintén feketét, fehéret, ahogy írtad is. Meg mindenképp testre simulósabbat, hogy ellensúlyozza a nadrág maszkulinitását.

De aztán te látod igazából, ha barnát szeretnél próbálj hozzá barnát. Élőben lehet nem rossz az sem. Csak a fekete nekem valahogy elegánsabb, jobban elnyomja a nadrág sportosságát.

aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyenek, fehér/fekete póló, fekete cipő, esetleg katonai jellegű bakancs is passzol ehhez a nadrághoz. Kerüld a csili-vili színes cipőket, ehhez azok nem mennek. Télen én bomber kabáttal hordom, vagy kötött pulóverrel,(fekete) azzal is jól néz ki.
aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek ilyen nadrághoz galléros póló?
aug. 29. 14:57
 5/7 anonim ***** válasza:
A galléros poló nem ehhez a nadrághoz való. A cargo nadrág egy katonai kollekció utcai változata. A galléros poló chino nadrághoz való,lenn nadrághoz vagy farmerhez, vagy ezek rövid változataihoz.
aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fehér, szürke, fekete, mint szín, Dunk, Air Force, Superstar, mint modell.
aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es mondjuk egy olyan embernek hiába is segít bárki, aki senkinek nem ad egy zöld kezet sem . . . NE is irkáljon ide ilyen mint te!
szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!