Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányok miért öltözködnek...

A lányok miért öltözködnek úgy mint a fiúk és a fiúk miért úgy mint a lányok?

Figyelt kérdés

lányok

tornacsuka + logóülepű gatya + bő felső


fiúk

csőnaci + passzos felső + mintás csuka


2010. nov. 2. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
én fiúnacit hordok és akkor mi van? ez áll jól! 15.L
2010. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez a divat. az ülepes gatya meg a bő felső a hiphop feelinges, a tornacsukával nemtudom mi bajod van, ha bezzeg mindenki magassarkút vagy valami horana, akkor meg azon lenének kiakadva..

a fiúknál a csőgatya... az még oké, de a passzos felső... a mintás cipő az meg tök mind1

2010. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:D nemtom de tök igazad van
2010. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
mert ostoba divatmajmok... a mai hülye média átmosta a fejüket... majd kinövik remélhetőleg...
2010. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Világ életemben egyenes szarú nadrágot, bővebb pólót, deszkás/tornacipőt hordtam és kapucnis pulcsikat. Nem tudom, hogy miért jött ez be divatba, de én akkor sem fogok most kiskosztümöt felvenni, ha ez divatban marad. Ha már kb 10éves korom óta igy öltözök, megtanultam lesz*rni mások véleményét. Ugyanis annó még ez iszonyú gáznak számitott. De hát, minden divat elmúlik egyszer, és váltja egy másik. Majd a bőgatyás lányok fogják és cicanadrágot húznak... Én meg maradok ilyen.

17L

2010. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban, amikor az a divat éppen, hogy a lányok olyasmikbe járnak, amibe azelőtt a fiúk és fordítva, szóval ettől a pillanattól kezdve már nem is jó a kérdés. Hiszen innen kezdve a lányok pont úgy öltözködnek mint a lányok, a fiúk meg úgy, mint a fiúk.
2010. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!