Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködnek ugyanúgy a...

Miért öltözködnek ugyanúgy a lányok és a fiúk?

Figyelt kérdés
Tornacipő, csőnaci meg f*szom. Egy lány vegyen fel olyan ruhát amiben látszanak a női vonásai. De az meg undorító amikor a fiúkon sál meg ilyen sz*rok vannak.
2010. nov. 1. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát az tényleg gáz, amikor a f*szodat viselik... olyan kicsi, nem takar semmit :)
2010. nov. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki azt hord, amiben a legjobban érzi magát. Ha a női vonásait megakarja mutatni, akkor olyan ruhát fog felvenni, de ha nem, akkor nem. Semmi köze senkinek, más nőiességének. Ha én 100 kilós lány lennék, biztos nem arra mennék, hogy mutogassam a női vonásaimat. Én gyűlölöm a szoknyát. Rövid nadrágot hordok vagy csőnadrágot. Nekem ez jön be. Ez a stílus illik hozzám. Magassarkúba meg nem fogok járni, mert 2-3 órán belül leszakad a lábam. Inkább járok sport/tornacipőkbe. És nem tudom mi bajod, ha a fiúk sálat hordanak.. legalább nem fáznak meg.


18/L

2010. nov. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

egyes lányoknak akik pl rövidnacit vagy csőnacit hordanak torna cipővel sokkal nőiesebb kisugárzásuk van mint némelyik miniszoknyában lévő és tűsarkúban tipegő nőnek:)

tudod a nőiességnek elsősorban belülről kell kisugároznia;)

de ehhez biztos még nem nőttél fel h ezt fel fogd:)

2010. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem mindenki úgy öltözködik ahogy akar :D senkinek semmi köze hozzá :D rajtam pl. életembe 3szor volt szoknya... naés?:D kényelmesebb a trapéz és a csőnadrág.. magassarkút eszemben sincs hordani.

Sokszor volt hogy felvettem a bátyám ingjeit meg sapkáit :D. Az én öltözködésemnél az a lényeg hogy saját magamnak tetszek...nem pedig a körülöttem élőknek.:DD

Mért baj amúgy hogy a fiúkon meg sál van? Fáj neked vagy mivan? :D úgyis itt van lassan a tél..szerintem senki sem akar torokfájást :P

2010. nov. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Hehe, megjelent a sok tornacipős lány :D Mindig viccesek, amikor védeni próbálják a hülyeségeiket...
2010. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg azok az emberek viccesek,akik képtelenek megérteni,hogy nem vagyunk egyformák!Mindneki öltözködjön egyéniségéhez illően,és abba,amiben jól érzi magát.

Mondom mindzet úgy,hogy nem vagyok már tizenéves,és nőiesen öltözködöm,alkalomadtán nem vetem meg a magassarkút sem,sőt.Mégsem bántom a tornacipős,csőnacis fiúkat,lányokat.Ők abban érzik jól magukat,ennyi. (Csak halkan jegyzem meg,hogy minden kornak megvolt a maga divatja,például a hetvenes éveken ma már csak röhögünk,akkor meg az a férfi lógott ki a sorból,aki nem trapézban,feszülős,V-kivágású pólóban járt.Ennyit erről.)

2010. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

A csőnacival nem tudom mi bajod, ha egy lány hordja...sok vékony lánynál pont a csőnadrág emeli ki a nőies vonásokat!

(amúgy osztom a véleményed, de tény, hogy túlzol)

A fiúk meg, jó, hogy hordanak sálat is, inkább, minthogy megfázzanak.

2010. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Már nem azért, de neked mi közöd hozzá? Én általában magassarkút hordok, de vannak lapos talpú cipőim is. És képzeld amikor fél tonna cuccal kell az egyetemre mennem, valahogy nincs kedvem tűsarkút húzni, hogy fél óra után fájjon benne a lábam. Mert a magassarkúk ilyenek. Bármilyen jó is a kialakítása, a 10 centi körüliekben 2-3 óra mászkálás után bárkinek megfájdul benne a lába. Hihetetlen ez az intolerancia, hogy azért nem nő vagy férfi valaki, mert nem úgy öltözködik, ahogy neked tetszik...

Egyébként meg hadd legyen már stílusa az embereknek. Vannak lányok, akik szörnyen néznek ki nőiesen felöltözve, kényelmetlenül is érzik magukat, viszont lezser/sportos szerelésben meg sugárzik belőlük a jókedv, és ez a lényeg! Nem kell ráerőltetni másokra, ami nekik nem tetszik. Én pl. a büdös életben nem akarnék mondjuk gumicsizmát húzni, más meg a magassarkúval van így, fel kéne már fogni...21/L

2010. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"az meg undorító amikor a fiúkon sál"

Te normális vagy?

2010. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van a kérdezőnek, és mindenkinek ment a piros!

Kivétel az 5ös, aki zöldet kapott,s a 7es... ő egy nagy semmit :D


És ez még csak 2010es kérdés...

Szegény, ha tudta volna, hogy mik lesznek egy pár év múlva...


[link]


Itt, a mi időnkben már mind semmik a Manueles rózsaszín pulcsik, a szőkített/fehérített hajak, és a skechers cipő titok zoknival, vagy nélkül, olyan feszes (világos!!) sztreccs nadrággal amiből kilátszik az ember bokája, tél esetén szörmés térdig érő kabáttal.

(Értelemszerűen kívül van a szörme...hol máshol).


Jaaaaaa!!!

De a lényeg, EZ MIND FÉRFI VISELET!!!

Nem női!

De kik lennénk mi, hogy megmondjuk, hogy mit hordjanak a lányok!

Nekik is szabad manueles pulcsiban flangalni ! ;)

Nincs ezzel gond!

2021. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!