Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Találkoztatok már ragasztott...

Találkoztatok már ragasztott alsóneművel?

Figyelt kérdés

Vettem egy bugyit a kínaiból. Kimostam és szétesett darabokraXDDDD

Ilyet még nem láttam. Itt tartunk? Mégis mire gondoltak, sosem fogja víz érni??



aug. 20. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"Itt tartunk?"


Igen, a hozzád hasonló mélyszegénységben élők itt tartanak, hogy a kínaiból vásárolnak selejtet, ahelyett hogy megfizetnék a normális minőséget.

aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És te honnan veszed? Igen, nem fogok kiadni darabonként 6-7000 forintot egy bugyira, és leszarom, hogy téged ki tart el és mennyi a fizetése vagy micsoda pökhendi karrierista s€gg vagy.

Lehet, hogy én fiziakai mélyszgénységben élek, de te meg lelkiben.

A kérdésre válaszolj vagy húzzál el a felső tízezerbe!

aug. 20. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
2. Azért a 6-7 ezres meg a kínai gagyi között is van alternatíva.
aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra gondoltak, hogy valaki majd úgy is megveszi, mert olcsó.


Az első hozzászóló egy bunkó. De abban van igazság, hogy a leggagyibb szarokat nem érdemes megvenni. Mert amint látod, nem jó semmire és csak kidobott pénz lesz. Végül többet fizetsz, mintha egyből vettél volna egy normális minőségűt.

aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem ehető bugyi volt?
aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a kínaiból vetted te azt hanem szexshopból, és az direkt ilyen, hogy a közös fürdőzés során leoldódjon a lányról :)
aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Intimissimiben a lézervágottak is ilyenek, pont az a lényeg, hogy ne látszódjon egyáltalán a ruha alatt. Idővel nekem is elenged a ragasztó, de általában pár évet azért kibírnak.
aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!