Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol lehet 3 nagy...

Budapesten hol lehet 3 nagy zsák (főleg téli) ruhát egyben leadni?

Figyelt kérdés

Lehetőleg rászoruló családoknak szánnám.

Nem szeretnék vele sokat bíbelődni mert csak fogja a helyet. Beraknám egy taxiba és elvinném egy leadási pontra.



aug. 14. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Segélyszervezeteknél érdeklődj, de előtt kérdezd meg, kell-e nekik egyáltalán. Vagy ruhagyűjtő konténer.


[link]

aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem egy konténerbe nem ferne bele ennyi ruha, max.ha teljesen üres. Azt meg nem lehet tudni. Ezért mennék biztosra. Gondolom szezon előtt sok családban örülnének olyan ruhadaraboknak (kabátoknak pl.) amelyek amúgy is drágábbak a boltban.
aug. 14. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Vöröskeresztnél le lehet adni. Biztos Budapesten is van telephelyük.
aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leadni le tudod adni ezeken a helyeken amit írtak, ha foglalja a helyet. De az a baj, hogy Magyarországon sose fog eljutni ilyen módon a valóban rászoruló családokhoz. Ha oda szeretnéd juttatni akkor rakd pár nagy szatyorba, például a szeletív gyűjtő vagy a kuka mellé az utcára este vagy hajnalban. Pár órán belül nem lesz az ott. Onnan az viszi el aki tényleg rászorul.
aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy szoktam, ahogy az utolsó mondta

Kicsike falvakban a fedett buszmegállókba szoktam kirakni bezacskózva


Konténert sok ideje nem láttam, de régen egymás mellé többet is kihelyeztek, és egymagukban is nagyobbacskák voltak, ha jól emlékszem, szóval ha tudsz valahol a környékeden ilyenről, szerintem azért nézd meg

aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!