Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol szoktál kiegészítőket...

Hol szoktál kiegészítőket (sálakat, kendőket, ékszereket, bizsukat, hajpántokat) vásárolni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször én csinálok magamnak, de pl. Jajcica, Inka, egzotikus ajándékboltok, de pl. múltkor a H&M-ben találtam egy tök jó sálat, Taccoban meg egy kesztyűt aminek lecsatolhatók az ujjai :D
2010. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
bershka, h&m, takko, bizsus
2010. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én mindig piacon vagy turkálóban(pl. sálat), egyedieket találni, szépek is, és nem jön szembe veled az utcán


20Ł

2010. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Szia:)

én most találtam egy jó oldalt ahol ékszereket és piercingeket lehet vásárolni.mind ezüst meg ilyen szép kő van az összesben.

Szeretnék majd én is rendelni valamit onnan.

Ha jó az oldal és megbízható akkor elküldjem majd Neked?:)

2011. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen légyszi:))
2011. aug. 22. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Most csinált a lány egy új weboldalt. Még elég kezdetleges de szerintem egy héten belül fent lesz minden :)

[link]

itt az oldal :)

ha valamit rendelni szeretnél tőle akkor azt a nikolettshop@freemail.hu email címen megteheted :)

jó vásárlást :)

2011. aug. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sálakat általában turkálóban, mert ott hihetetlen olcsó, mégis ugyanúgy néz ki, mint akár egy bershkás vagy ilyesmi


ékszereket/hajpántokat általában ott, ahol épp le van árazva: legtöbbször CundA, HandM, Takko, NewYorker, Tally, Pimkie, stb.

2011. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ékszerek, bizsuk, hajpántok: ebay :)

sálak, kendők: Mango, H&M

2012. aug. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az én kedvenceim: I am és a Six
2012. aug. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!