Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek néhány nőt miért...

Szerintetek néhány nőt miért nem zavarja, ha látszik a mellbimbója?

Figyelt kérdés
Talán még melltartó sincsen rajta, annyira egyértelműen rajzolódik ki.
aug. 9. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert természetes. Sokaknak nincs akkora melle, hogy lenne értelme a melltartónak, inkább csak kényelmetlen, felesleges plusz réteg. És sok ruhához nem is nagyon lehet melltartót hordani.
aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Amiért a pasikat sem zavarja, mert természetes.
aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért zavarna? A ti farkatok körvonala is látszik bizonyos nadrágokban.
aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a probléma, hogy nagyon sokakat zavarja, pedig nem kellene.
aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Mert igénytelenek.
aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Miért zavarná őket, hiszen nincs kint, ruha alatt van. Inkább az gáz, hogy jó néhányan ezért vesznek fel inkább melltartót, pedig semmi szükségük nem lenne rá csak zavarja őket ahogy a sok perverz bámulja a mellkasukat. Egy csomó férfinak is ugyanúgy látszik a póló alatt, ugyanaz a testrész, hadd ne kelljen már szivacsot elérakni, hogy egyesek ne legyenek megbotránkozva rajta.
aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Rajtam biztos nincs melltartó.Miért zavarna?Mert pár hülye p.icsa megszól?A férfiak ígyis úgyis megnéznek.
aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te hordadz melltartót? Nem zavar, hogy látszik a mellbimbid?
aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mióta lett ekkora probléma, hogy a nők mellbimbóval rendelkeznek?

Van olyan melltartó amiben nincs 40 kg vastag szivacs, és igenis abban ha egy vékony nyári felső alá veszed látszik, hogy van mellbimbód. Ez miért baj, nem értem, vágjuk le vagy mi a szösz....

aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl simán látszik melltartó alatt is. Sőt, volt olyan, hogy felvettem egy fehér felsőt meg egy vékony melltartót, átlátszott mindkettő. Oké, tettem fel mellbimbó tapaszt a melltartó és a póló alá, és még úgy is átlátszott (meg még pluszban a tapasz körvonala is, úgyhogy olyan volt mintha a bimbóudvar is látható lenne). Pedig nincsenek furcsa mellbimbóim szerintem, úgyhogy nem ez az oka. Inkább az, hogy nem hordok szivacsosat (ugye ha azt hordasz akkor meg az a baj hogy mit tömöd ki a melled, aztán ha lekerül akkor meg jaj majd csalódik a teremtés koronája). Ami meg tényleg simán csak egy melltartó, sima anyag tömés nélkül, azon bizony átlátszik ha hetykébb bimbója van az embernek.

Úgyhogy jó lenne ha más nők mellbimbója helyett mindenki a saját dolgával foglalkozna. Nem, nem mutogatni akarjuk magunkat. Szimplán van ez a testrészünk is. Kemény az élet, talán senki nem hal bele pár mellbimbó látványába.

aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!