Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, előfordul olyan, hogy...

Lányok, előfordul olyan, hogy azért vesztek fel egy ruhadarabot, vagy egy szettet, mert tetszeni akartok benne a párotoknak vagy másoknak is?

Figyelt kérdés
aug. 5. 19:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindig
Előfordul néha
Nem, mindig csak kényelemből viseled
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez komolyan kérdés egy amerikanizált, játszmázós világban?
aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
79%
Nem, olyan nincs, hogy kizárólag ezért vegyem fel. Olyan van sokszor, hogy nekem tetszik, ezért felveszem és közben a páromnak/másoknak is tetszik.
aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Már nem.
aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Én nyáron topban és bicis gatyában szoktam lenni mindig. Csakis saját kényelmem miatt, nagyon jó benne lenni, ebben érzem jól magam. Régebben zavart, ha megbámultak benne, ma már nem.
aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak magamnak öltözködöm.


Általában eltúlzott fontossági tévképzetben szenvedő férfiak gondolják azt, hogy a nőknek a másoknak, gyakran vadidegeneknek tetszelgés és ajánlkozás előrébb való, mint a saját komfortérzetük megteremtése, amikor ruhát választanak.

aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez nem válik külön: ha úgy érzem, hogy valami ruhadarab mutatós és jól is áll, tehát valószínűleg másoknak is tetszik rajtam, akkor az általában nekem is tetszik, tehát felveszem.

Ha nem érzem úgy, hogy jól néz ki rajtam, akkor nem veszem fel, akkor sem, ha máson mondjuk tetszene.

Ja, és nekem szinte minden ruhám kényelmes. Ha nem sajnálnék benne fetrengeni meg házimunkát végezni, akkor itthon is utcai ruhában lennék, mert egyáltalán nem kényelmetlen (pedig hivatalban dolgozom, szóval aránylag elegánsan vagyok öltözve sokszor). Vagyis nyilván itthonra nem veszek fel szoknyát meg blézert szombat reggel, de ha hazaérek, akkor nem az az első dolgom, hogy kiugrom a ruhámból és bújok a topis melegítőbe végre :)

aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szépnek akarok tűnni magamnak és a páromnak. szépnek akarok tűnni nehogy azt kelljen a párom haverjainak mondani hogy "ha te így boldog vagy...".
aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyasmit sosem vennék fel, ami nekem nem tetszik, csak azért, hogy másoknak tetsszem... nagyon max. azért veszek fel vmit, ami nem tetszik, mert az a praktikus (pl. nem tartom a stílusomnak a túrázós ruhákat, de túrázni azokat veszem fel). Olyan van, hogy tudom vmiről, hogy a páromnak nagyon tetszik, és "meglepem" vele.
aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!