Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pár hordás után, kb 1-2 hónap...

Pár hordás után, kb 1-2 hónap után miért lukadnak ki a zoknijaim? másoknál is ez előfordul, milyen időközönként ?

Figyelt kérdés
Lábam, sarkam és körmeim rendbe, de kb, 1-2 hónap után kilukadnak, mások nem tapasztalták, hol lehetne jó minőségű, ami tartós is?

júl. 25. 15:48
A kérdező szavazást indított:
Gyakran kilukad!
Ritkán kilukad!
Sűrűn kilukad!
Nem fordul elő!
11 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:

Kérem szépen elkerülni a utálatos, rossz kommenteket.

A segítő válaszókért megfogom köszönni ahogy tudom..

júl. 25. 15:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok lyukas zoknis kérsé volt már itt... Nálam nagyjából fél-egy évig tart ki egy zokni. Szerintem nem vészesen kevés. Talán attól lyukadhat ki gyakrabban, ha túl sűrűn hordod, kevés a váltásod. Egy zokni nálam kb egy héten max egyszer van a lábamon. Hétvégén mosás és kezdődik a következő kör. Vagy még ritkábban. Az állástól meg nem lyukad ki, csak a hordástól.

Nem repedt a sarkadon a bőr? Attól is kilyukadhat, ha olyan mint a smirgli. Én ősztől tavaszik zokniban vagyok itthon. Így a padló fajtája, érdessége is számíthat.

júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Mert olcsó
júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán a cipő és a járásod hordozza.


Édesapám szinte minden cipőt és zoknit elhasznál egy év alatt.


Nekem mindkettő 2-3 évet tart átlagban. Kínai, műszálas, márkás, teljesen mindegy, nálam nem változtat semmin.

júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
32%
Nyàron kb 8pàr zoknit hordok, vetésforgóban. Egy sem lukas. 7éve vannak meg. Szerintem te valamit naon rosszul csinàlsz.
júl. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mai ruhák a 20 évvel ezelőttihez képest botrányosan szarok.
aug. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet a cipő szakítja ki, vagy a parketta vagy a küszöb. De én Decathlonos zokniknál figyeltem meg, hogy gyanúsan hamar kilyukadnak. Nincs kopás, csak 1-1 lyuk mindegyik talpán és mindig máshol. Sztem az direkt van. Más típusú zoknik nálam akkor lyukadnak ki, ha kikopnak.
aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 10 hónap után kezdtek el kilyukadni a zoknijaim.
aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!