Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Combfixet vennék a páromnak,...

Combfixet vennék a páromnak, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Középkorú a párom. Elsősorban a nőktől kérdezem, mit gondoltok róla. Örülnétek neki, ha a párotok ilyet venne, vagy épp ellenkezőleg, sértőnek, megalázónak tartanátok. Nem szokott ilyet hordani, nem láttam még rajta.
júl. 31. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem örülnék neki, nem hordok ilyesmit.
júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
30+-os vagyok. Az lemaradt.
júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon szomorù, hogy együtt vagy valakivel, akit nem ismersz, és idegenek mondják meg, hogy tetszene-e neki valami.
júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az ilyesmivel nem feltétlenül jó ötlet meglepni a társad, előbb jó lenne érdeklődnöd afelől hogy O maga szexinek érezné e benne magát, mivel neked tetszene ha felvenné. A válasza alapján dönts.


Én személy szerint elég nyitott vagyok a dolgokra, szeretem a barátomat meglepni szexi dolgokkal, főleg hogy tudom hogy neki is bejön hogy rajtam van pár csinosabb darab. Ha nem szeretné az ilyesmit, nem venném fel magam sem. Ez szerintem fordítva is így kell működjön.

júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem látok benne semmi "sértőt", vagy "megalázót", de nem szeretek ilyesmit hordani, úgyhogy menne a szekrény mélyére.
júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom, miért lettem lepontozva, mikor a kérdésre válaszoltam.
júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha az első kettő válaszoló vagy, akkor zöld pipát adtam neked. Engem is meglepett, hogy miért vagy lepontozva, amikor a kérdésre válaszoltál.
júl. 31. 12:15
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Én hordok,nem sértődnék meg,de én nem szeretem,ha ruhát vesznek nekem.Csak olyat lehet,amit jóváhagyok.

Előbb azt tudd meg,hogy ruhaneműt szeret e kapni.

júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem örülnék neki.

Jópár éve vettünk egy harisnyát mert jajj de kell az, azóta sem volt rajtam...

júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!