Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véleményeket gyűjtenék, új...

Peti20519 kérdése:

Véleményeket gyűjtenék, új processzor hűtőt vennék AMD 7hez, ami legfőképp halk, de minőségi is, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nos, mint említettem, új processzor hűtőt vennék és keresnék a AMD Ryzen 7 2700X Eight-Core procimhoz, ugyanis a mostani nem indul el magától (konkrét baja nincs de bekell segítenem indításkor, utána meg magától, ráadásul hangos is), és nemtudok dönteni, ugyanis nagyon sok lehetőség van, és őszintén nem is nagyon értek hozzájuk. Noctau-n gondolkodtam, azon bellül is NH-U12S vagy az ND-15-ön. Esetleg vélemények erről a kettőről? vagy bármi egyéb opció ami hasonlóan működne, és lenne halk, olcsóbban, tapasztalatok alapján?

jún. 20. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Noctuával és be quietttel nem lősz mellé. Nyilván az elférő legnagyobbat érdemes venni, ezek nem egy évre szólnak.
jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

A Noctua hűtők nagyon jók a ventillátoruk miatt kerülnek annyiba, amennyibe. Még egy R9 7950X(3D) vagy I9 14900 féle processzort is letudna hűteni annyira, hogy ne legyen meleg tehát ilyen 60-80 fokig.

De itt van még néhány opció ami olcsóbban elérhető és nem nyújt nagyon rosszabb teljesítményt. Vízhűtést is linkelek, de nagy a meghibásodások száma az AIO hűtőknek. Tehát léghűtést ajánlok ezek is alig hűtenek rosszabbul:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezeket szoktam látni leginkább ajánlásként más oldalakon:

- Thermalright Peerless Assassin SE

- Thermalright Phantom Spirit SE

- DeepCool AK620

- Noctua NH-D15


Más processzor hűtőket is írnak:

- [link]

- [link]

jún. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es miért akarod eladni? (én is most tervezek vízre váltani) érdekel hogy mi a baj olyan értelemben hogy nem használod tovább pár használat utána ?
jún. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az égvilágom semmi. Csak mivel argb (pont amiatt is vettem az fx-et) nekem a lapon csak rgb header-ek vannak így sosem fog pilácsolni :D amúgy csendes, hűvös ahogy kell de úgyis elbontottam a gépet félig szóval sajna már nem használom. Ha érdekes lenne neked írj rám!
jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!