Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amikor nyáron 38-40 fok van...

Csupasz makk kérdése:

Amikor nyáron 38-40 fok van árnyékban, milyen az ideális férfinadrág hossza egy nagyvárosban pl. Budapesten, amikor az ember nem munkába, vagy színházba megy?

Figyelt kérdés

júl. 30. 13:04
A kérdező szavazást indított:
Hosszúnadrág
Boka fölöttig érõ nadrág
Térd alattig érõ nadrág/halásznadrág
Bermuda/térdig érõ nadrág
7-8 cm-vel a térd fölöttig érjen a nadrág szára
Combközépig érõ nadrág
Comb felõ negyedét takaró rövidnadrág 32-34 cm oldalhosszal
Combtõig érõ rövidnadrág
Combtõig érõ futónadrág, ami oldalt jól fel van nyírva
Forrónadrág, ami közvetlen a fenék alatt végzõdik
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
A skótszoknyát kihagytad.
júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
Amilyen az illetőnek megfelel.
júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az illető alkatától, személyiségétől is függ. Vannak akik nem járnak rövid csak hosszú nadrágban ilyen hőségben is.

Vannak akik a hosszabb halász nadrágot, vannak akik térdig érőt, vagy sortot szeretik. Minisortot kevesen hordanak, az amúgy sem való minden alkatúnak, inkább a vékony alkatú pasiknak.

júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Valamivel térd fölötti, ha már FÉRFI nadrágot kérdeztél és utcait. Én egyébként csak hosszúnadrágot veszek fel városi viseletnek. Nem elvből, ronda a lábam ☹️
júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
1, A kilt gyapjú te kretén.
júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van egy kánikula ami felett jobban jársz egy vékony hosszúval, mert így nem tapadsz saját magadhoz.


Egy lenge, bõ vászon vagy pamut nadrág.

júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

18 évig laktam Budapesten, most egy dunántúli megyeszékhelyen élek.

Többnyire a 7-8 cm-rel a térd fölöttig érőt és a combközépig érőket hordom utcára. Előbbit mukába is. A comb felõ negyedét takaró rövidnadrág 32-34 cm oldalhosszal típust csak strandra, vagy sportoláshoz hordom. Hosszabbaknak semmi értelmét nem látom. A rövidebbek, azaz a pitsagatyák férfinek szerintem túlzás, nem esztétikus, legfeljebb a búzák hordják.

júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Bírom mikor kötelező szabvány viseletet hordhat egy férfi, na most az a szerencse engem nem érdekel, én nyáron kánikulában, kb combig érő farmer rövid nadrágokat szoktam hordani, igen rövid szárú, nem a sznob méret az úgy mond térdig érő, azokat tavasszal de nyáron az is sok nagyon hamar izzadok így ezért is szoktam nyáron rövid szárú rövidnadrágot hordani, elsőként a magam kényelmét nézem, néha úgy érzem hogy férfiak sablonosan egyformán kell öltözniük, pl rövid nadrágjaim amki vannak, volt példa ismerősök meg jegyezték mi ez a rövid nadrág, nem rossz értelemben, akkor is számomra fura
aug. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!