Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfinadrágoknál nem elég...

A férfinadrágoknál nem elég csak a sliccet lehúzni, ha a férfi használja a piszoárt?

Figyelt kérdés

Hallottam egy párbeszédet egy férfi és egy nő között (valószínűleg a barátnője) és a férfi mondta halkan a nőnek, csak odahallatszott hozzám, hogy ezt a nadrágot többet nem veszi fel, mert az előbb a wcn alig tudta kigombolni és majdnem bepisilt.

De ez miért fontos a férfiaknak, hogy ki legyen gombolva? Nem elég csak lehúzni a cipzárt? Nem olyan hosszú a cipzár, hogy elég legyen a hely a férfi dolgának az elintézéséhez? Vagy nem minden nadrág ilyen?


2022. dec. 17. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Először is van, amelyiken gombok vannak a cipzár helyett.

Másodszor én mindig kigombolom felül is, tehát V alakban nyitva, a franc se kínlódik egy olyan kis lyukon visszatuszkolni a kígyót.

2022. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak gombos sliccek, nekem is van ilyen farmerem, jobban is szeretem, mert a cipzár húzókája sokszor olyan kicsi, meg beakad az anyagba, nehéz lehúzni.

A gombosoknál meg meg kell nézni, hogy könnyű-e gombolni, esetleg kicsit lehet tágítani azt a lyukat.

ÉS én is ki szoktam gombolni a legfelsőt is, mert így benyúlok lefelé és előkapom amit kell, nem pedig elölről kell benyúlni és turkálni. Kiférni kifér, de gyorsabb/kényelmesebb.

2022. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!