Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire feltűnő, ha olyan...

Mennyire feltűnő, ha olyan felsőbe megyek ki az utcára amin csak az az egy a gond, hogy "női oldalon" van a gombolása?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó anyagú vékony lenvászon felsőm. A nyári kánikulában most kellemes lenne hordani. Nem női szabású. Viszont a gombolása nem azon az oldalon van amin a férfi ingeken szokott lenni, így elvileg női lehet. Emiatt egyelőre csak a lakásba mertem hordani. Ti kimennétek benne vagy egyből észre vennék az emberek, hogy nem megfelelő oldalon van a gombolás és női a felső ez alapján? /F
júl. 28. 19:40
A kérdező szavazást indított:
nem feltűnő mások is kimennek így
észre fogják hamar venni és gáz, nem javasolt
én se tudom
10 szavazat
 1/1 anonim válasza:
Ha begombolva hordod, senkinek nem fog feltűnni. Én kimondottan szeretek nő létemre férfiinget hordani, sokkal kényelmesebb és valamiért jóval nagyobb a választék a virágmintás szekcióban, mint a női blúzok között.
júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!