Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapest Palatinus strandra...

Budapest Palatinus strandra beengednek rövidnadrágba?

Figyelt kérdés
Hétvégén mennénk és nem szeretnék felvenni bikinit, szerintetek rövidnadrágba beleengednek? Ha mégse engednek be akkor ott lehet venni fürdőruhát? Kérem normális válaszok érkezzenek, nem vagyok olyanokra kíváncsi hogy miért nem szeretnék bikinibe belemenni. Előre is köszönöm!
júl. 26. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne engednének be? Szoktam oda járni, más strandra is, előfordul azért, hogy vki vmi egyéb ruhában van, nem fürdőcuccban. Vagy pl., ha vki leég, akkor x idő után póló van rajta felül. Amúgy meg szerintem sok pasinak a gatyájáról meg se lehet mondani, hogy az sima vagy fürdő. Jó, a bikiniről lejött, hogy lány vagy, csak pl. eszembe jutott már, hogy van olyan sportmelltartóm, ami akár strandra is alkalmas lenne.

Venni lehet a Palatinuson, van is bőven választék, de bizonyára nem olcsó. Ha gatyában fogsz fürödni, az azért nem mindegy, milyen, szóval, gondold át, hogy ne legyen átlátszó, esetleg teszteld otthon, hogy reagál úgymond a vízre, nem lesz-e nagyon nehéz, ha megszívja magát, ilyesmi.

júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. A bejáratnál senki sem kíváncsi mi lesz rajtad ha leveszed az utcai ruhát.


2. A víznél sincs senki aki szelektálna hogy te igen / te így nem.


3. Ha rövidnadrágban mész a vízbe, ha az mondjuk farmer, zsebes valami, amiről látszik hogy utcai, akkor max kapsz néhány megvető pillantást és kész. Ha olyan a rövidnadrág mint egy férfi fürdőruha, akkor senki sem fog veled foglalkozni, az teljesen elfogadott szerintem ma már.

júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
-baN, -beN !
júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%

Budapesten nem problemaznak ilyenen.

Furdonadrag anyagbol legyen.

Amugy senki nem botrankozott meg szon se,h regebben feher tanga bikiniben fekudtem es vegigfolyt a combomon a ver,mert akkor jott meg pont :D Egy csaj szolt nekem ketsegbeesve. Mar akkor se ertettem,h mit kell ettol kiborulni vagy szegyenkezni . A verem gyonyoru szinu. Siman bementem az oltozobe es lemostam. :D

júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!