Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten esküvői öltönyt/ing...

Budapesten esküvői öltönyt/inget/cipőt hol vennétek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék árban elrugaszkodni,és jó lenne egy helyen beszerezni amit szeretnék. Segítetek ötletekkel, ki hol vásárolta meg ezeket?

júl. 23. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mr Sale-nél szoktam vásárolni.

Ár-érték arányban tök jókat szoktam ott találni, vannak különböző akciók, kedvezmények is, stb.

Van tőlük egy szép elegáns téli szövetkabátom is, már több mint 10 éve viselem, azóta se találtam olyan jót sehol.

júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cipőt szerintem mindenképp külön helyen fogod megtalálni. Olcsóbb árfekvésben CCC, kicsit magasabban Kazarban néznék szét első körben. Érezhetően nem tervezed sokat hordani az elegáns cipőt a jövőben, így ha minden használatkor megadod az ápolást és megfelelően tárolod sokáig kitart.
júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!